سه شنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۳

سومین همایش بزرگ «انقلابی گری راهی به سوی ظهور» در شهر بهارستان برگزار شد؛

معاون سیاسی ناحیه مقاومت بسیج امام صادق(ع): اولین هدف نفوذ فرهنگی غیرت زدایی ازمردان و حیازدایی از زنان است

حمید باقری در این همایش گفت: امریکایی ها وقتی دیدند نمی توانند با جنگ و تحریم بر نظام جمهوری اسلامی ایران مسلط شوند راه نفوذ و استحاله و مذاکره و نرمالیزاسیون جمهوری اسلامی را پیش گرفتند

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، سومین همایش بزرگ انقلابی گری راهی به سوی ظهور به همت حوزه خواهران بسیجی ۱۳ مطهره (س) شهر بهارستان در مسجد حضرت فاطمه الزهرا(س) در آغاز بهمن ماه در این شهر برگزار شد.

حمید باقری معاون سیاسی ناحیه مقاومت بسیج امام صادق (ع) در این جلسه گفت: همه ی ما بر این موضوع یقین داریم که آمریکا دشمن اصلی کشور ماست، امروز در کشورمان شاهد هستیم که عده ای به گونه ای وانمود می کنند که امریکا آن دشمن سابق نیست و این کشور دیگر به دنبال براندازی جمهوری اسلامی نیست که این خطر بزرگی است.

وی به عنوان مثالی بارز در این زمینه گفت: تا وقتی در پشت دیوار دشمن مسلح وجود دارد ما هم از خود مراقبت می کنیم و مسلح هستیم اما به محض اینکه یقین پیدا کردیم که دیگر دشمن نیست و از سنگر بیرون آمدیم، در اوج ناباوری مورد هدف دشمن قرار می گیریم.

سخنران افزود: رهبر معظم انقلاب بارها در بیاناتشان به این موضوع اشاره داشته اند که «خدا لعنت کند آنهایی را که چهره امریکا را در کشور بزک می کنند».

بزک چهره آمریکا

هادی سیاسی در ادامه افزود: مساله نفوذ در کشور حتی به مسئولین عالی رتبه کشور و نخبگان هم ورود پیدا کرده است و نگرانی مقام معظم رهبری از همین بابت است به طوری که اوباما رئیس جمهور امریکا به این موضوع اذعان داشت و بارها در سخنرانی هایش اعلام کرد که ما در برابر ایران ۳ گام را برداشتیم: گام اول جنگ بود که با آن به نتیجه نرسیدیم، گام دوم تحریم بود که آن هم جواب نداد و گام سوم نفوذ و استحاله است.

وی در ادامه به بررسی دلایل دشمنی امریکا با کشور ایران پرداخت و گفت: عامل اصلی این دشمنی این است که «ایران هِژمونی امریکا را در قرن بیست و یکم در این منطقه «هارت لند» ضعیف کرده است» این جمله یعنی: مخالفت مستقیم جمهوری اسلامی ایران با سلطه گری امریکا، سامان دادن محور مقاومت و تشکیل حزب الله، انصار الله، حماس و… و عامل سوم الگو شدن انقلاب اسلامی ایران برای سایر کشورهای منطقه و همسایه است.

تشکیل اتاق فکرهای دولت آمریکا برای براندازی نظام جمهوری اسلامی

معاون سیاسی بسیج در ادامه به تشکیل ۷۰۰ اتاق فکر به نام های «نِد، بروکینز، کارن جی، انیشتین و…» توسط دولت امریکا برای براندازی نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: موضوع اصلی این اتاق فکرها این است که چه کنیم تا ایران را ساقط کنیم و به سمت و سوی نرمالیزاسیون کردن نظام ایران پیش برویم.

وی توضیح داد: نرمالیزاسیون به معنای خارج کردن نظام از حالت انقلابی و ولایی و مکتبی و ائمه اطهار(ع) و نظام حسینی است و به گفته خودشان برای اجرای هدف ۴ گام را پیش رو دارند: ۱- ایران را تعامل گرا کنیم ۲- ایران را نرمال کنیم ۳- ایران را تحت تسلط خود درآوریم ۴- ایران را کشوری اقماری کنیم.

IMG_7017

IMG_7009

این هادی سیاسی در پاسخ به این سوال که «چه زمانی ایران تعاملگرا می شود» عنوان کرد: زمانی که ایرانیانی که یک عمر شعار «مرگ بر امریکا» را بر زبان ها جاری کردند بر سر میز مذاکره بکشانند و در مورد برجام صحبت کنند، یا موضوع ساخت سلاح های موشکی و مسائل منطقه ای که بُرد موشک ها را کم کن و به سوریه و یمن کاری نداشته باش؛ این یعنی تنزل رتبه استقلال ایران.

وی تصریح کرد: در همان زمان مذاکرات، بارها مقام معظم رهبری اعلام کردند که «مذاکره با امریکا به صلاح نیست به دلیل ضررهایی که به دنبال دارد و منفعتی که ندارد.» گاهی فقط یک لبخند کافی است برای باختن.

????? ????????? ? ??????? ????? ?????? ???? ???????? ?????? ?????? ? ??????????? ????

معاون سیاسی ناحیه امام صادق (ع) بیان کرد: دومین گام از نظر امریکا برای تغییر نظام، زمانی است که: ۱- حقوق بشر امریکایی و اروپایی را ایران بپذیرد یعنی آزادی در زمینه همجنسگرایی، آزادی در مورد سیستم چندهمسری برای زنان و مردان، عدم اجرای حکم قصاص برای قاتلان متهم، بی بند وباری و ولنگاری فرهنگی… و ۲- پذیرفتن رژیم صهیونیستی؛ که با پذیرش این دو مورد ایران از نظر امریکا به کشوری نرمال تبدیل می شود.

وی با اشاره به وضعیت کشورهای تحت سلطه امریکا خاطرنشان کرد: بعد از اینکه طی گام های قبلی ایران به کشور نرمالی تبدیل شد حال با پذیرفتن این دو موضوع به جمع کشورهای تحت سلطه امریکا می پیوندد که شامل نفوذ منطقه ای عربستان و کنار کشیدن ایران از موضوعات منطقه ای می شود و حالا با پذیرفتن این موارد امریکا تحریم های ایران را برمی دارد.

آماج نفوذ

سخنران با اشاره به تعریف نفوذ با توجه به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گفت، ایشان می فرمایند: آماج نفوذ سه دسته اند: مسئولین، مردم و نخبگان، که امروزه متاسفانه شاهد چاپ کتبی همچون «ایران و جهانی شدن» از اساتید باسابقه کشورمان هستیم که از برون دادهای حلقه ی کیان آقایان سروش و خاتمی است، افرادی که این تفکرات را در کلاس های درسی دانشگاه بین دانشجویان ترویج می کنند، یا مسئولین عالی رتبه ی کشوری که موافق مذاکرات و… هستند یا مردم و جوانانی که باورها و ارزشهایشان تغییر کرده است.940904-nofoz

سخنران به شیوه های نفوذ و بیان مثالی از هرکدام اشاره کرد که شامل: نفوذ فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و امنیتی است و تنها راه مقابله را جهاد کبیر و نه گفتن صریح به دشمن دانست.

وی در پایان تاکید کرد: از طریق فرهنگ سازی درست بین مردم که با روشنگری محقق می شود؛ دشمن را بشناسیم و به بقیه هم بشناسانیم. به طور مثال در حیطه اقتصادی: این جمله را در جامعه نهادینه کنیم که «ایرانی کالای ایرانی بخر» یا در حیطه فرهنگی خود و اطرافیانمان این را باور داشته باشیم که وجود ماهواره در خانه یعنی وجود دشمن و خطرها و آسیب های بی شمار آن.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

 1. امیراکبری گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما. تشکر و قدر دانی بسیار فراوان دارم از مسول سیاسی ناحیه مقاومت بسیج امام صادق(ع)که باتلاش فراوان مردم شریف اصفهان را اگاه میکنند ارزوی سلامتی برای خودشان و خوانواده محترمشون را دارم امید وارم که مردم خوب اصفهان بهره بگیرند وانتقال بدند سخنان بزرگوار را.اتشکر

 2. امیراکبری گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما. تشکر و قدر دانی بسیار فراوان دارم از مسول سیاسی ناحیه مقاومت بسیج امام صادق(ع)که باتلاش فراوان مردم شریف اصفهان را اگاه میکنند ارزوی سلامتی برای خودشان و خوانواده محترمشون را دارم امید وارم که مردم خوب اصفهان بهره بگیرند وانتقال بدند سخنان بزرگوار را.باتشکر

 3. نیما اکبری گفت:

  کاش همه سخنران ها ای مدلی راحت همه چی را می گفتند .خسته شندیم از بس مطالب در لفافه گفته شد.ممنون

 4. امیرعلی گفت:

  خوب بود

 5. ضمن سلام و ادب
  و تبريك چهلمين سالگي انقلاب شكوهمند اسلامي
  براي دوست و همكار عزيزم جناب دكتر حميد باقري آرزوي سلامتي و توفيق دارم .

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715