دوشنبه ۰۳ آبان ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۱

امام جمعه قهجاورستان:

این که کسی بگوید آمریکا دست از دشمنی با ما بر می دارد نشانه جهل اوست

امام جمعه قهجاورستان گفت: آمریکا دشمن قسم خورده ماست و بر سر دشمنی خود نیز هرگز کوتاه نخواهد آمد و این که کسی بگوید آمریکا دست از دشمنی با ما بر می دارد نشانه جهل اوست.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، حجت الاسلام قاسمی در خطبه های امروز نماز جمعه قهجاورستان بیان داشت: اگر کسی ولی فقیه را دوست دارد باید از او اطاعت کند اما عده ای نسبت به این مساله جهل دارند و در حالی که دم از ولایت فقیه می زنند ولی جاهلند و از حضرت آقا اطاعت نمی کنند.
خطیب جمعه قهجاورستان با بیان اینکه هر کس برای حفظ ارزش های انقلاب و امام(ره) تلاش کند یار رهبری است افزود: مگر حضرت چه چیزی به جز گره گشایی مسئولان از کار مردم می خواهند و امروز هر کس گره ای از کار مردم باز کند کاری بسیجی و حزب اللهی انجام داده است.
امام جمعه قهجاورستان اعتماد به آمریکا را از دیگر نشانه های جهالت بر شمرد و خاطر نشان کرد: آمریکا دشمن قسم خورده ماست و بر سر دشمنی خود نیز هرگز کوتاه نخواهد آمد و این که کسی بگوید آمریکا دست از دشمنی با ما بر می دارد نشانه جهل اوست.
وی با انتقاد از تضعیف قوه قضاییه یاد آور شد:تضعیف قوه قضاییه نیز ناشی از جهل عده ای است ولی قوه قضاییه باید بی توجه به این مسائل با جدیت و سرعت به وظایف خود بپردازد و ما از قوه قضاییه که با مفاسد به خصوص مفاسد اقتصادی برخورد جدی می کند حمایت می کنیم.
حجت الاسلام قاسمی در ادامه به جنایات عربستان سعودی دریمن اشاره و بیان کرد: هزاران کشته و میلیون ها نفر آواره حاصل 22 ماه تجاوزگری عربستان سعودی به یمن است و دقیقا همان کاری که صهیونیست ها در غزه انجام می دهند، عربستان سعودی در یمن انجام می دهد.
وی افزود:جنایات سعودی ها در سوریه، عراق و یمن و پشتیبانی آنان از تروریست ها همه نشان از جهالت آنان دارد.
امام جمعه قهجاورستان در پایان به حادثه ساختمان پلاسکو در تهران اشاره و تصریح کرد: بر خود می بالیم که چنین آتشنشان های غیور و ایثار گری داریم که برای دفاع از جان مردم جان خود را به خطر می اندازند.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715