دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
 تهدید سلامت در آرایشگاه های زنانه   

آرایشگاه های غیر مجاز زنانه در اصفهان بیش از سه هزار و ۶۰۰ باب است که فعالیت های پزشکی غیرقانونی درحوزه زیبایی انجام می دهند.

به گزارش ندای اصفهان، کارشناس مرکز بهداشت شماره ۲ اصفهان گفت : یکی از مهم ترین مسائل در فعالیت آرایشگاه های غیر مجاززنانه ، استفاده از مواد تقلبی، تاریخ مصرف گذشته و بدون سند از سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور بود که مشکلاتی برای شهروندان ایجاد کرده است.
خانم فریبا فرحی افزود موادآرایشی تقلبی در آرایشگاه های زیرزمینی و بدون مجوز سلامت بانوان را تهدید می کند.او گفت: ۵۰ درصد لوازم آرایشی و بهداشتی از راه قاچاق وارد کشور و  بدون نظارت بهداشتی پخش می شود و کاسبان زیبایی در مراکز غیرقانونی ، سلامت مشتریان را به خطر می اندازند.
خانم فرحی استفاده از داروهای تاریخ مصرف گذشته برای تاتوی ابرو، خالکوبی بخشی یا تمام بدن و انجام امور بوتاکس بدون حضور پزشک را بخشی از کارها در این آرایشگاه های غیرقانونی عنوان کرد و گفت : انجام تاتو ، بوتاکس ، کاشت ناخن و اپیلاسیون بدون حضور پزشک در آرایشگاه ها ممنوع است.
او با اشاره به اینکه ۱۸۰۰ آرایشگاه زنانه با مجوز در اصفهان فعالیت می کند افزود: بیش از ۳ هزار و ۶۰۰ آرایشگاه بدون مجوز است.

انتهای پیام/

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق