دوشنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۲

مدیر فرهنگی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان:

اولین دوره جامع آموزشی – مهارتی خلاقیت و کارآفرینی برگزار می شود

مدیر فرهنگی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان گفت: خانه جوان پس از بررسی نیازهای جوانان شهر و مشخص کردن اولویت‌های اشتغال اقدام به برگزاری اولین دوره جامع آموزشی- مهارتی برای افزایش مدیریت جوانان اصفهانی در ۵ مرحله کرده است.

به گزارش ندای اصفهان،محمدمهدی کریمی درباره اولین دوره جامع آموزشی – مهارتی خلاقیت و کارآفرینی اظهار کرد: خانه جوان پس از بررسی نیازهای جوانان شهر اصفهان و مشخص کردن اولویت‌های اشتغال جوانان و رصدهای صورت گرفته، اقدام به برگزاری دوره جامع آموزشی با هدف ایجاد انگیزه و افزایش دانش مهارتی و مدیریت جوانان اصفهانی کرده است.

وی افزود: در این دوره جوانان 5 مرحله انگیزش از طریق همایش، آموزش عمومی، استعدادسنجی، آموزش تخصصی و حمایت را سپری می‌کنند.

مدیر فرهنگی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان تأکید کرد: در دوره آموزش عمومی مباحثی خلاقیت، نوآوری، اصول بازاریابی و تجارت الکترونیک، راهکارهای تبدیل ایده به محصول، مهارت‌های ارتباط کلامی و بازدید از مراکز موفق کارآفرینی گنجانده شده و بعد از قبولی در آزمون پایان این دوره گواهینامه معتبر نیز اعطا می‌شود.

وی ادامه داد: در مرحله استعداد سنجی، شرکت‌کنندگان از طریق تست‌های روان‌شناسی و مشاوره‌هایی که توسط کارشناسان مربوطه انجام می‌شود، مورد بررسی قرار می‌گیرند تا بتوانند آگاهانه وارد مسیر کارآفرینی شوند.

کریمی با اشاره به مرحله چهارم این دوره خاطر نشان کرد: در این مرحله افراد با توجه به نتایج استعدادیابی‌ها، وارد یکی از شاخه‌های صنعت، کشاورزی، میراث فرهنگی، فناوری اطلاعات و هنر می‌شوند و در خصوص آشنایی با قوانین و فرصت‌های موجود هر رشته توجیه شده و با برگزاری جلسات گفت‌وگو با مسؤولان و فعالان مرتبط و بازدیدهای تخصصی، این دوره نیز با اعطای گواهینامه به پایان خواهد رسید.

وی با بیان مزایای مرحله پنجم این دوره تصریح کرد: ارائه تسهیلات بانکی با سود 4 درصد، معرفی به مشاغل، اعطای گواهینامه فنی حرفه‌ای، فراهم‌سازی زمینه اشتغال فردی و جمعی، بهره‌مندی از اعتبارات سازمانی و ارائه مشاور همراه تا پایان طرح را از ویژگی‌های مرحله پایانی این دوره کارآفرینی است.

مدیر فرهنگی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان در پایان یادآور شد: علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره تا آخر دی‌ماه فرصت دارند از سه طریق حضور در محل خانه جوان از ساعت 8 تا 19 و یا مراجعه به سایت خانه جوان یا ارسال پیامک به شماره 300048452700 در این دوره ثبت‌نام نمایند؛ ثبت‌نام این دوره تا 255 دی‌ماه بود اما به دلیل استقبال مردمی تا آخر دی‌ماه تمدید شد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715