پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
دبیر مجمع اصولگرایان اصفهان
 حمایت مجمع اصولگرایان اصفهان از “جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی”   

دبیر مجمع اصولگرایان اصفهان گفت: طی جلسات مختلف به این جمع‌بندی رسیدیم که لازم است مجمع اصولگرایان اصفهان از جبهه مردمی نیروهای انقلاب حمایت و پشتیبانی کند.

به گزارش ندای اصفهان،حجت‌الاسلام علیرضا باطنی درباره حمایت مجمع اصولگرایان اصفهان از جبهه مردمی انقلاب اظهار داشت: خوشبختانه طی سال‌های اخیر در اصفهان وفاقی میان نیروهای ارزشی و گروه‌های اصولگرا شکل گرفته تا مجمع اصولگرایان نهادینه شود، مجمعی که سبب ایجاد همدلی و هماهنگی میان دلسوزان انقلاب و تأثیرگذاری بر روند حوادث و حضور در صحنه ایجاد شده است.

وی افزود: طی روزهای اخیر تشکلی به نام جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ایجاد شده و افراد خدوم با سوابق خوب و چهره مردمی عهده‌دار تأسیس آن هستند، این جبهه حرکت مبارکی در کشور است، برخی از شخصیت‌ها از این حرکت استقبال کردند و در اصفهان مجمع اصولگرایان این موضوع را دستور کار جدی خود قرارداد.

دبیر مجمع اصولگرایان اصفهان خاطرنشان کرد: طی جلسات مختلف به این جمع‌بندی رسیدیم که لازم است مجمع اصولگرایان اصفهان نیز از جبهه مردمی نیروهای انقلاب حمایت و پشتیبانی کند، امیدوارم این کار را به عنوان یک کار خوب و تأثیرگذار در روند انتخابات ریاست جمهوری باشد، نکته حائز اهمیت این است که مجمع اصولگرایان با حفظ اصالت خود و ادامه کار و فعالیتش از حرکت کشوری جبهه مردمی نیروهای انقلاب حمایت می‌کند.

وی تصریح کرد: بر اساس شیوه نامه‌ای که به نام مجمع اصولگرایان تدوین کردیم یکی از عرصه‌هایی که باید ورود پیدا کنیم انتخابات است اما تلاش در جهت تحقق منویات رهبر معظم انقلاب، نظارت بر عملکرد مسئولان و مطالبه خواسته‌های مردم همواره در دستور کار مجمع اصولگرایان است.

حجت‌الاسلام باطنی در پاسخ به این سئوال درباره شخصیت‌های اصولگرایی که از جبهه مردمی انقلاب حمایت کرده‌اند، بیان کرد: جبهه مردمی کار کشوری است و هر چه پیش می‌رویم اطلاعات و اظهار مواضع بیشتری به سمع و نظر مردم می‌رسد، چهره‌های شاخص کشوری بسیاری از این جبهه اعلام حمایت کرده‌اند.

وی گفت: در اصفهان مجمع اصولگرایان و شخصیت‌های حقوقی نمایندگان گروه‌های اصولگرا در شهر به استثنا یک گروه حضوری فعال در جلسات دارند و بر اساس شیوه‌نامه مجمع زمانی که مجمع اظهار نظری کند در همه استان فراگیر است به همین جهت ضرورتی ندارد افراد شاخص اصولگرا به صورت انفرادی اعلام موضع و حمایت کنند.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز