یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
مدیرکل استاندارد استان اصفهان خبر داد
 شناسایی ۱۱ واحد متخلف تولیدی سکه پارسیان در شهر اصفهان   

مدیرکل استاندارد استان اصفهان گفت: طی بازدید کارشناسان اداره کل استاندارد از واحدهای تولیدی سکه پارسیان در شهر اصفهان مشخص شد تعداد ۸ واحد از نظر وزنی کم‌فروشی داشته و ۳ واحد نیز از لحاظ عیار طلای سکه تخلف می‌کنند.

به گزارش ندای اصفهان، غلامحسین شفیعی اظهار داشت: با توجه به اینکه طلا برای خانواده‌ها به عنوان کالای سرمایه‌ای محسوب می‌شود و هرگونه تقلب در تولید و عرضه آن باعث ضرر و زیان مالی به  مردم می‌شود، بنابراین کارشناسان اداره کل استاندارد از واحدهای تولیدی سکه پارسیان در شهر اصفهان بازرسی به عمل آوردند.

وی افزود: طی این بازدیدها مشخص شد تعداد ۸ واحد از نظر وزنی کم‌فروشی داشته و ۳ واحد نیز از لحاظ عیار طلای سکه تخلف می‌کنند.

مدیرکل استاندارد استان اصفهان در ادامه با اذعان به اینکه این اداره کل پیگیر برخورد با متخلفان و تضییع کنندگان حقوق مردم هست، گفت: ضمن تشکیل پرونده متخلفان به مراجع قضائی معرفی شدند.

شفیعی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین کارشناسان این اداره کل از آزمایشگاه‌های عیار سنجی اصفهان بازدید و بازرسی به عمل آوردند که به دو آزمایشگاه به علت عدم دقت در اندازه‌گیری عیار طلا اخطار داده شد.

انتهای پیام/

منبع:روابط عمومی اداره کل استاندارد استان اصفهان،

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


GLX ایرانی بخرید
GLX ایرانی بخرید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری چشمه سار
پایگاه خبری چشمه سار
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق