سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
مدیرکل استاندارد استان اصفهان خبر داد
 شناسایی ۱۱ واحد متخلف تولیدی سکه پارسیان در شهر اصفهان   

مدیرکل استاندارد استان اصفهان گفت: طی بازدید کارشناسان اداره کل استاندارد از واحدهای تولیدی سکه پارسیان در شهر اصفهان مشخص شد تعداد ۸ واحد از نظر وزنی کم‌فروشی داشته و ۳ واحد نیز از لحاظ عیار طلای سکه تخلف می‌کنند.

به گزارش ندای اصفهان، غلامحسین شفیعی اظهار داشت: با توجه به اینکه طلا برای خانواده‌ها به عنوان کالای سرمایه‌ای محسوب می‌شود و هرگونه تقلب در تولید و عرضه آن باعث ضرر و زیان مالی به  مردم می‌شود، بنابراین کارشناسان اداره کل استاندارد از واحدهای تولیدی سکه پارسیان در شهر اصفهان بازرسی به عمل آوردند.

وی افزود: طی این بازدیدها مشخص شد تعداد ۸ واحد از نظر وزنی کم‌فروشی داشته و ۳ واحد نیز از لحاظ عیار طلای سکه تخلف می‌کنند.

مدیرکل استاندارد استان اصفهان در ادامه با اذعان به اینکه این اداره کل پیگیر برخورد با متخلفان و تضییع کنندگان حقوق مردم هست، گفت: ضمن تشکیل پرونده متخلفان به مراجع قضائی معرفی شدند.

شفیعی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین کارشناسان این اداره کل از آزمایشگاه‌های عیار سنجی اصفهان بازدید و بازرسی به عمل آوردند که به دو آزمایشگاه به علت عدم دقت در اندازه‌گیری عیار طلا اخطار داده شد.

انتهای پیام/

منبع:روابط عمومی اداره کل استاندارد استان اصفهان،

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق