چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی اصفهان خبر داد
 یک روز ناسالم دیگر در اصفهان/افزایش آلودگی هوا در ۳ روز آینده   

رئیس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: براساس اعلام مرکز پایش کیفی هوای اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان میانگین شاخص کیفیت هوای امروز شهر اصفهان ۱۰۹ است و به این ترتیب اصفهان امروز هوای ناسالم دارد.

به گزارش ندای اصفهان،حسن خدابخش با اشاره به شرایط پایدار جوی اظهار کرد: نقشه‌ها حاکی از این هستند که برای روزهای آینده جو آرام و پایداری در استان داریم و انتظار می‌رود تا در اکثر نقاط استان آسمانی صاف تا کمی ابری شاهد باشیم و در روزهای آینده هیچ پدیده بارشی نخواهیم داشت.

وی افزود: امشب در مناطق غربی استان با افزایش ابر و کمی ناپایداری در این مناطق مواجه هستیم اما در مناطق مرکزی پایداری غالب است به همین دلیل در چند روز آینده در کلان‌شهر اصفهان و شهرهای صنعتی اطراف غبار محلی پیش‌بینی می‌شود و شرایط افزایش مواد آلاینده در سه رز آینده استمرار دارد.

رئیس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: پیش‌بینی می‌شود از روز سه‌شنبه تا پنجشنبه نفوذ توده هوای سرد را از عرض‌های شمال و شمال غرب کشور شاهد باشیم که در استان اصفهان نیز روند کاهش دما وجود خواهد داشت و موجب می‌شود با توجه به پایداری سطوح میانی جو افزایش غلظت آلاینده‌های جوی را شاهد باشیم.

وی خاطرنشان کرد: بازه میانگین دمای استان اصفهان بین ۲ تا ۴ درجه کاهش دما خواهد داشت و کمینه دمای شهر اصفهان منفی ۶ درجه خواهد بود.

خدابخش بیان کرد: در ۲۴ ساعت آینده بیشینه دمای اصفهان ۱۴ درجه و کمینه فردا صبح منفی ۳ درجه پیش‌بینی شده است؛ چوپانان گرم‌ترین شهر استان با ۱۶ درجه و سردترین منطقه در استان فرودگاه شهید بهشتی با منفی ۷ درجه خواهد بود.

وی تصریح کرد: براساس اعلام مرکز پایش کیفی هوای اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان میانگین شاخص کیفیت هوای امروز شهر اصفهان ۱۰۹ است و به این ترتیب اصفهان امروز هوای ناسالم دارد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز