جمعه ۰۳ آذر ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی اصفهان خبر داد
 یک روز ناسالم دیگر در اصفهان/افزایش آلودگی هوا در ۳ روز آینده   

رئیس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: براساس اعلام مرکز پایش کیفی هوای اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان میانگین شاخص کیفیت هوای امروز شهر اصفهان ۱۰۹ است و به این ترتیب اصفهان امروز هوای ناسالم دارد.

به گزارش ندای اصفهان،حسن خدابخش با اشاره به شرایط پایدار جوی اظهار کرد: نقشه‌ها حاکی از این هستند که برای روزهای آینده جو آرام و پایداری در استان داریم و انتظار می‌رود تا در اکثر نقاط استان آسمانی صاف تا کمی ابری شاهد باشیم و در روزهای آینده هیچ پدیده بارشی نخواهیم داشت.

وی افزود: امشب در مناطق غربی استان با افزایش ابر و کمی ناپایداری در این مناطق مواجه هستیم اما در مناطق مرکزی پایداری غالب است به همین دلیل در چند روز آینده در کلان‌شهر اصفهان و شهرهای صنعتی اطراف غبار محلی پیش‌بینی می‌شود و شرایط افزایش مواد آلاینده در سه رز آینده استمرار دارد.

رئیس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: پیش‌بینی می‌شود از روز سه‌شنبه تا پنجشنبه نفوذ توده هوای سرد را از عرض‌های شمال و شمال غرب کشور شاهد باشیم که در استان اصفهان نیز روند کاهش دما وجود خواهد داشت و موجب می‌شود با توجه به پایداری سطوح میانی جو افزایش غلظت آلاینده‌های جوی را شاهد باشیم.

وی خاطرنشان کرد: بازه میانگین دمای استان اصفهان بین ۲ تا ۴ درجه کاهش دما خواهد داشت و کمینه دمای شهر اصفهان منفی ۶ درجه خواهد بود.

خدابخش بیان کرد: در ۲۴ ساعت آینده بیشینه دمای اصفهان ۱۴ درجه و کمینه فردا صبح منفی ۳ درجه پیش‌بینی شده است؛ چوپانان گرم‌ترین شهر استان با ۱۶ درجه و سردترین منطقه در استان فرودگاه شهید بهشتی با منفی ۷ درجه خواهد بود.

وی تصریح کرد: براساس اعلام مرکز پایش کیفی هوای اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان میانگین شاخص کیفیت هوای امروز شهر اصفهان ۱۰۹ است و به این ترتیب اصفهان امروز هوای ناسالم دارد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری چشمه سار
پایگاه خبری چشمه سار
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق