جمعه ۰۲ آبان ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگ و هنر
چاپ خبر
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹

گفتگو با مجتبی کریمی دبیر جشنواره دانش آموزی مهر غدیر استان اصفهان؛

نمایشگاهی از آثار دانش آموزان در اواخر بهمن ماه برپا خواهد شد

مجتبی کریمی دبیر جشنواره در گفتگو با خبرنگار ندای اصفهان گفت: آمار ثبت نام دانش آموزان در جشنواره دانش آموزی مهر غدیر از مرز ۱۶ هزار نفر گذشته است

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، دبیر جشنواره مهر غدیر در گفتگو با ندای اصفهان اظهار کرد، این جشنواره برای سومین بار در استان اصفهان ویژه مقاطع چهارم تا نهم دانش آمزان دختر و پسر برگزار می شود.

مجتبی کریمی بیان داشت: جشنواره مهر غدیر در چهار رشته داستان نویسی، سرودن شعر، تصویرگری و نمایشنامه خوانی فراخوان داشته است که از این دسته آثار، نمایشنامه خوانی به صورت گروهی و سه مورد دیگر به صورت انفرادی است.

وی با بیان اینکه دانش آموزان در مدارس شیوه نامه ای را دریافت نموده اند و براساس آن آثار خود را تهیه و ارسال می کنند، گفت: اطلاع رسانی و تبلیغات جهت برگزاری این جشنواره از اول مهرماه سال ۹۵در دبستان ها و دوره اول دبیرستان ها انجام شده است و تا کنون بیش از شانزده هزار نفر ثبت نام کرده اند که بیش از ۷۰ درصد آنها ارسال آثار داشته اند.

این فعال فرهنگی همچنین اظهار کرد: طبق آمار به دست آمده، ۶۶ درصد از شرکت کنندگان را دختران و ۳۴ درصد را دانش آموران پسر به خود اختصاص داده اند. از این تعداد شرکت کننده ۱۲۴۷۳ نفر از شهر اصفهان و ۳۶۵۷ نفر از شهرستان های استان اصفهان هستند. همچنین ۴۶۲ دبستان و ۲۶۴ دبیرستان در کل استان با این جشنواره همکاری داشته اند.

گفتنی است این جشنواره که به همت مرکز احیاء اندیشه و سیره علوی، اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و بنیاد بین المللی غدیر استان اصفهان برگزار شده است، در نظر دارد در اواخر بهمن ماه نمایشگاهی از این آثار به دست آمده در معرض دید عموم قرار دهد.

photo_2017-01-08_02-17-48

photo_2017-01-08_02-22-53

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

  1. ناشناس گفت:

    جشنواره ی خوبیه
    ای کاش برای دیگر مناسبت ها هم چنین تدارکاتی میدیدند

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715