یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
 آغاز فراخوان ارسال مقاله به همایش «استان اصفهان، نظم و امنیت»   

دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان اصفهان طی فراخوانی از محققان و پژوهشگران خواست تا مقالات علمی خود را به همایش «استان اصفهان، نظم و امنیت» که بهمن‌ماه به صورت ملی برگزار می‌شود، ارسال کنند.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، علیرضا سعیدی اظهار داشت: دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در نظر دارد همایش علمی با عنوان «استان اصفهان، نظم و امنیت» را در سطح ملی در بهمن‌‌ماه سال جاری با مشارکت بیش از ۲۵ سازمان و نهاد فرهنگی و اجتماعی برگزار کند.

وی اهداف برپایی این همایش را شناخت علمی مؤلفه‌های تأثیرگذار و تأثیرپذیر در محیط نظم و امنیت استان، شناخت علمی مؤلفه‌های تأثیرگذار و تأثیرپذیر در حوزه مطالعات ویژه گردشگری و نظم و امنیت و تولید دانش کاربردی در حوزه نظم و امنیت استان اصفهان با توجه به موقعیت جغرافیایی عنوان کرد.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در خصوص محورهای همایش نیز گفت: بررسی عوامل جغرافیای طبیعی، انسانی و شهری، عوامل اجتماعی، عوامل فرهنگی و مذهبی، عوامل سیاسی، عوامل اقتصادی و عوامل تاریخی مؤثر بر نظم و امنیت استان اصفهان و همچنین سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی مؤثر بر نظم و امنیت استان از جمله محورهای این همایش هستند.

سعیدی در پایان تصریح کرد: محققان و پژوهشگران و صاحبان قلم می‌توانند چکیده مقالات خود را تا ۳۰ آذرماه به نشانی دفتر واقع در خیابان چهارباغ عباسی، طبقه بالای دانشگاه علمی ـ کاربردی انصار‌المهدی (عج)، گروه پژوهشی دانش انتظامی اصفهان واقع در دانشگاه خوراسگان اصفهان و گروه پژوهشی امنیت‌پژوهی واقع در کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان ارسال نمایند.

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق