چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
 آغاز فراخوان ارسال مقاله به همایش «استان اصفهان، نظم و امنیت»   

دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان اصفهان طی فراخوانی از محققان و پژوهشگران خواست تا مقالات علمی خود را به همایش «استان اصفهان، نظم و امنیت» که بهمن‌ماه به صورت ملی برگزار می‌شود، ارسال کنند.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، علیرضا سعیدی اظهار داشت: دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در نظر دارد همایش علمی با عنوان «استان اصفهان، نظم و امنیت» را در سطح ملی در بهمن‌‌ماه سال جاری با مشارکت بیش از ۲۵ سازمان و نهاد فرهنگی و اجتماعی برگزار کند.

وی اهداف برپایی این همایش را شناخت علمی مؤلفه‌های تأثیرگذار و تأثیرپذیر در محیط نظم و امنیت استان، شناخت علمی مؤلفه‌های تأثیرگذار و تأثیرپذیر در حوزه مطالعات ویژه گردشگری و نظم و امنیت و تولید دانش کاربردی در حوزه نظم و امنیت استان اصفهان با توجه به موقعیت جغرافیایی عنوان کرد.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در خصوص محورهای همایش نیز گفت: بررسی عوامل جغرافیای طبیعی، انسانی و شهری، عوامل اجتماعی، عوامل فرهنگی و مذهبی، عوامل سیاسی، عوامل اقتصادی و عوامل تاریخی مؤثر بر نظم و امنیت استان اصفهان و همچنین سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی مؤثر بر نظم و امنیت استان از جمله محورهای این همایش هستند.

سعیدی در پایان تصریح کرد: محققان و پژوهشگران و صاحبان قلم می‌توانند چکیده مقالات خود را تا ۳۰ آذرماه به نشانی دفتر واقع در خیابان چهارباغ عباسی، طبقه بالای دانشگاه علمی ـ کاربردی انصار‌المهدی (عج)، گروه پژوهشی دانش انتظامی اصفهان واقع در دانشگاه خوراسگان اصفهان و گروه پژوهشی امنیت‌پژوهی واقع در کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان ارسال نمایند.

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق