پنج شنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: ورزشي
چاپ خبر
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
کاندیداهای تشریفاتی برای بی رقیب نماندن رؤسا؛
 ورژن جدید «گرم کن انتخاباتی» در ورزش اصفهان به بازار آمد!   

معلوم نیست اداره کل ورزش و جوانان بر چه مبنایی، به سیاست گرم کن انتخابات روی آورده، ضمن اینکه افرادی که در رقابت با روسای هیات های اسکواش و تنیس روی میز، شانسی برای تصاحب صندلی مسئولیت ندارند، چه طور حاضر می شوند به عنوان کاندیدای تشریفاتی در مجمع حضور پیدا کنند

ندای اصفهان- موسی محمدی

با وجودی که هیات های زیادی در لیست برگزاری مجمع انتخاباتی هستند، شرایط برگزاری مجمع انتخاباتی هیات های اسکواش و تنیس روی میز با سرعت نسبتا قابل توجهی فراهم شد.
بر اساس هماهنگی انجام شده، قرار است روز سه شنبه مجمع انتخاباتی هیات اسکواش برگزار شود که این مجمع پس از تاخیر یک هفته ای روز سه شنبه با حضور رئیس فدراسیون و اعضای مجمع به انجام می رسد.
بنا به اخبار رسیده برای این هیات هدا محمدی و مجید رحیم زاده کاندیدا شده‌اند که به نظر می رسد محمدی برای برعهده گرفتن دومین دوره ریاست مشکلی نداشته باشد، به ویژه اینکه اداره ورزش و جوانان و فدراسیون از عملکرد او رضایت دارند.
همچنین هفته آینده نیز مجمع انتخاباتی هیات تنیس روی میز استان اصفهان برگزار می شود که بر مبنای خبری که بر روی پایگاه خبری ورزش اصفهان انتشار یافته، برای این انتخابات نیز مهدی تکابی و عبدالحمید جمالی کاندیدا شده اند.
در هیات تنیس روی میز استان اصفهان نیز شرایط مشابهی با اسکواش وجود دارد و احتمال رای آوردن تکابی تقریبا قطعی است اما با توجه به اینکه رحیم زاده و جمالی از کارمندان اداره ورزش و جوانان استان اصفهان محسوب می شوند، به نظر می رسد این افراد نقش بازار گرم کن انتخاباتی را دارند و برای انتخابات ثبت نام کرده اند تا روسای قبلی بی رقیب به نظر نرسند!
پیش از این در سال های گذشته بارها مجامع انتخاباتی با حضور تک کاندیدا برگزار شده که برخی دومین یا چندمین دوره ریاست خود در هیات را تجربه می کردند یا اینکه برای اولین بار متقاضی ریاست یک هیات شده اند که معمولا تک نفر بودن کاندیداها این ذهنیت را ایجاد می کند که سایرین به رای آوردن فرد متقاضی به واسطه عملکرد یا مسائل جانبی اطمینان دارند و از این رو وارد گود رقابت نشده اند.
از این رو معلوم نیست اداره کل ورزش و جوانان بر چه مبنایی، به سیاست گرم کن انتخابات روی آورده و چه تفکری را با این رویه دنبال می کنند، ضمن اینکه معلوم نیست افرادی همانند رحیم زاده و جمالی که در حوزه ورزشی، افراد سرشناسی هستند اما می دانند که در رقابت با روسای هیات های اسکواش و تنیس روی میز، شانسی برای تصاحب صندلی مسئولیت ندارند، چه طور حاضر می شوند به عنوان کاندیدای تشریفاتی در مجمع حضور پیدا کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , , , ,

مطالب مرتبط

  1. دانا گفت:

    معلوم هست
    نمی خواهید بگوئید
    0    0
نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز