شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان:
 همه فعالان ارزشی و انقلابی به جبهه مردمی انقلاب ملحق شوند   

دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان گفت: تجارب قبل کافی است تا کسانی که معتقد به جریان انقلابی و ارزشی هستند با جبهه مردمی انقلاب اسلامی هماهنگ شوند حتی اگر با سلیقه شخصی فردی موافق نباشد.

به گزارش ندای اصفهان،رسول حامدیان با مثبت ارزیابی کردن ایجاد جبهه مردمی انقلاب اسلامی اظهار کرد: از ابتکاری که دوستان انجام دادند استقبال می‌کنیم و خودمان را هم در این راستا می‌دانیم.

وی افزود: جبهه مردمی انقلاب اسلامی باید فرا انتخاباتی نگاه کند و انتخابات ریاست جمهوری نیز ایستگاهی برای این جبهه است، اهداف بلندتری برای این جریان قائل هستیم و باید بحث‌های مهمی چون اقتصاد مقاومتی و دانش‌بنیان و… در دستور کار قرار بگیرد و کشور را از شرایطینجات دهد که دشمن می‌خواهد آن را تحمیل کند.

دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان گفت: اگر این جبهه مردمی بتواند یک همفکری و همدلی بین همه نیروهای معتقد به اصول انقلاب ایجاد کند در آینده انقلاب مؤثر باشد و اگر هم بخواهد اهداف بلند را پیگیری کند نیازمند دستگاه اجرایی قوی است.

حامدیان عنوان کرد: اکثر نیروهای انقلابی چه فعالین و چه تشکل‌های با سابقه تاکنون از این مجموعه حمایت کرده‌اند و توصیه این است که افراد دیگر هم حتماً به این مجموعه ملحق شوند.

وی تصریح کرد: بایدبا توجه به شاختی که داریم به این مجموعه  اعتماد کنیم تا تجارب قبل تکرار نشود، تجارب قبل کافی است تا کسانی که معتقد به جریان انقلابی و ارزشی هستند به این مجموعه هماهنگ شوند حتی اگر با سلیقه شخصی فردی موافق نباشد.

دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان اصفهان اظهار کرد: اصل موضوع این جبهه که تجمع و وحدت و هم‌افزایی در بین نیروهای انقلاب است بسیار مهم بوده و آنچه دیدم بسیار امیدوارکننده است.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق