شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۶
مرکز مدیریت حوزه علمیه استان اصفهان :
 روحانیت ابعاد فتنه ۸۸ و حماسه ۹ دی را تبیین کند   

اساتید، روحانیون و طلاب حوزه علمیه استان اصفهان در مساجد، منابر به روشنگری و آگاه سازی مردم در زمینه تبیین ابعاد فتنه و فتنه گران بپردازند.

به گزارش ندای اصفهان،  مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان در بیانیه ای به مناسبت حماسه نهم دی، آورده است: اعتراضات، بیانیه، اعلامیه ها و راهپیمائی ها توسط سران فتنه بعد از خرداد ۸۸ در ظاهر به عنوان اعتراض به نتیجه انتخابات شروع شد و در ادامه  ماهیت حقیقی خود را که براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود نشان داد.

در ادامه این بیانیه آمده است: عده ای از مردم با روشن شدن ابعاد مسئله به سرعت خودشان را ازاین صف خارج کردند ولکن تعداد محدودی از انقلابیون دیروزکه امروز راه عوض کرده بودند کوتاه نیامدند و شش ماه التهاب وآشوب را  درکشور ادامه دادند و طعم حضور گسترده مردم درانتخابات ۸۸ را به کام ملت تلخ کرددند و سبب خوشحالی دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی شدند.

حوزه علمیه اصفهان در این بیانیه تاکیدکرده است: دراین مدت بارها مقام معظم رهبری با تذکرات و راهنمائی های پدرانه و دلسوزانه خواستند سران فتنه را ازخواب و انحرافشان بیدارکنند، ولی گوش شنوائی نبود.

در ادامه بیانیه آمده است: باید توجه داشت که فتنه ۸۸ یک جبهه داخلی داشت از خواص بی بصیرت و یک جبهه خارجی که توسط استکبارجهانی یعنی آمریکا، انگلیس واسرائیل مدیریت شد .

حوزه علمیه اصفهان در این بیانیه خاطرنشان کرد:  بر اساس بررسی‌های انجام شده حداقل ۸ «دفتر ویژه» در دبی ، بگرام ، بیشکک، باکو، سلیمانیه، آمستردام، لندن و واشنگتن به منظور ارتباط‌ گیری، هماهنگ‌سازی، آموزش و تجهیز به مرور و در فاصله سال‌های ۱۳۷۱ تا ۱۳۸۸ راه افتادند این دفاتر بعضاً زیر نظرسازمان سیا و بعضاً زیر نظر پنتاگون -وزارت دفاع- فعالیت می‌کردند، علاوه بر این دفاتر ویژه، دست کم ۱۷ سفارتخانه غربی شامل سفارتخانه‌های انگلیس، کانادا، استرالیا، فرانسه، آلمان، هلند، بلژیک، سوئیس، دانمارک، فنلاند، کره جنوبی، ژاپن و … به جمع‌آوری اطلاعات حساس، ارتباط هدفمند با برخی از مراکز نظام، برگزاری جلسات با بعضی از نخبگان سیاسی مخالف نظام دینی، تهیه و تجزیه و تحلیل‌های دوره‌ای و سنجش درجه و ماهیت تغییرات در جامعه ایران مشغول بودند، مقام معظم رهبری در همین رابطه فرمودنند درآینده ابعاد این فتنه بیشترروشن می گردد.

در بخشی دیگری از این بیانیه آمده شده است: آری فتنه ۸۸ یک اختلاف داخلی وحزبی وسیاسی نبود، بلکه یک کودتای براندازی صددرصد برنامه ریزی شده بود که با امدادهای الهی و حضورمیلونی مردم درنهم دی سال ۸۸  و بیعت مجدد با آرمانهای امام راحل قدس سره و مقام عظمای ولایت خنثی شد و یکبار دیگر قدرت نظام اسلامی و مردمی جمهوری اسلامی به دنیا نشان داده شد.

حوزه اصفهان در ادامه این بیانیه آورده است:  امسال نیز اساتید و روحانیت و طلاب حوزه علمیه استان اصفهان در مساجد، منابر و مراکز فرهنگی به روشنگری و آگاه سازی مردم در این زمینه می پردازند و بار دیگر بیعت خودشان را با امام راحل، خون شهدا و مقام معظم رهبری اعلام می نمایند و برائت خود را از دشمنان داخلی و خارجی اعلام می کنند ودرتجمع  امت حزب الله  به مناسبت ۹ دی حضورپیدا  خواهند کرد .

 امیدواریم روز به روز بر شکوه و عظمت این نظام و مردم افزوده شود و خداوند سایه پرلطف مقام معظم رهبری را تا ظهور مقدس امام زمان(عج) بر این نظام پاینده بدارد.

انتهای پیام/ حوزه

برچسب‌ها: , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز