جمعه ۰۷ آذر ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۰۶:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۲

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان:

برگزاری جشن شب یلدای دانشجویی با محوریت اعتلای فرهنگ ایرانی اسلامی

میثم کشاورز مسئول بسیج دانشجویی شهید دکتر چمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان، از برگزاری جشن شب یلدا با سبک زندگی ایرانی اسلامی در محل خوابگاه دانشجویی خبر داد

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، حوزه ی بسیج دانشجویی شهید دکتر چمران(ره) دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) به مناسبت شب یلدا اقدام به برگزاری جشنی در محل خوابگاه دانشجویی کرد.
مراسم شب یلدای دانشجویی از ساعت 19 با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی شروع و در ساعت 21 شب با صرف شام به پایان رسید.
میثم کشاورز مسئول حوزه ی بسیج شهید دکتر چمران (ره) ضمن تبریک شب یلدا به عنوان یکی از کهن ترین جشن های ایرانی بر لزوم فعالیت های فرهنگی در محل دانشگاه و خوابگاه های دانشجویی تاکید کرد.
کشاورز با اشاره به اینکه بیشتر زمان دانشجویان خوابگاهی در خوابگاه سپری می شود بر لزوم انجام چنین فعالیت هایی در خوابگاه اشاره و خواستار همکاری کلیه ی بخش های فرهنگی دانشگاه در زمینه ی برگزاری مراسم های فرهنگی- دانشجویی برای دانشجویان خوابگاهی شد.
مسئول حوزه ی بسیج دانشجویی شهید دکتر چمران(ره) دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مبنی بر اینکه «بسیج دانشجویی از نوآوری های امام راحل است» بر لزوم همکاری با این نهاد دانشجویی در انجام رسالت حقیقی اش که همانا اعتلای فرهنگ ایرانی اسلامی است تاکید کرد.
این فعال دانشجویی بر لزوم رعایت شئونات و اخلاق اسلامی در فضای دانشگاه و همچنین در برگزاری این دست از مراسم ها اشاره و بر ضرورت مقابله با تهاجم فرهنگی به عنوان خطری جدی تاکید کرد.

شب یلدا

شب یلدا

شب یلدا انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715