شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۳۰

فومنی

روحانی شروط اصلاح‌طلبان را نپذیرد از نامزد دیگری حمایت می‌کنیم

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با بیان اینکه اصلاح‌طلبان در این دور از انتخابات به روحانی چک سفید امضا نمی‌دهند، گفت: روحانی شروط اصلاح‌طلبان را نپذیرد از کاندیدای دیگری حمایت می‌کنیم.

به گزارش ندای اصفهان،حجت‌الاسلام محمدزارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات درباره انتخابات ۹۶ اظهار داشت: اصلاح‌طلبان در دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری به هیچ وجه به روحانی چک سفید امضا نمی‌دهند.

وی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان برای حمایت از روحانی شرط و شروطی دارند، گفت: اگر آقای روحانی شروط ما را بپذیرد از وی حمایت خواهیم کرد. در غیر این صورت گزینه‌های دیگری را در کنار روحانی کاندیدا خواهیم کرد.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در مورد شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان نیز گفت: شورای سیاست‌گذاری به هیچ وجه نمی‌تواند به جای احزاب اصلاح‌طلب تصمیم بگیرد؛ احزاب اصلاح‌طلب خود می‌دانند که چگونه تصمیم بگیرند و خط و مشی را ترسیم کنند.

فومنی ادامه داد: در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان افرادی حضور دارند که احزاب را به حساب نمی‌آورند و خود را بالاتر از احزاب اصلاح‌طلب می‌دانند بنابراین اگر شورای سیاست‌گذاری و خواسته احزاب توجه نکند ضرر و زیان زیادی خواهند دید.

وی به اختلاف شورای سیاست‌گذاری و برخی از احزاب اصلاح‌طلب اشاره و تصریح کرد: احزاب اصلاح‌طلب محکم در برابر پدرخوانده‌های ناخوانده خواهند ایستاد.

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری فارس،

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق