چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۵

شهردار اصفهان در آئین افتتاح سالن ورزشی چندمنظوره سلامت:

به گونه‌ای عمل می‌کنیم که شمال شهر اصفهان با جنوب شهر متفاوت نباشد

شهردار اصفهان گفت: خوشبختانه اکثر پروژه‌های خوب و جدید شهرداری اصفهان در مناطق محروم و حاشیه‌ای شهر متمرکز شده است و انشاالله قصد داریم به گونه‌ای عمل کنیم که شمال شهر اصفهان با جنوب شهر متفاوت نباشد.

به گزارش ندای اصفهان، مهدی جمالی‌نژاد در آئین افتتاح سالن ورزشی چندمنظوره سلامت در زینبیه اصفهان در گفتگو با ایمنا اظهار داشت: یکی از شعارهای ما توسعه متوازن در تمام محلات و مناطق شهر اصفهان بوده است؛ به ویژه در محلات محروم که سرانه‌ فضای ورزشی پایینی دارند.
وی افزود: در این محلات، اگر خود شهرداری امکان ورود داشته باشد پروژه‌هایی را تعریف خواهیم کرد و اگر این امکان وجود نداشت، خیرانی که دستی بر آتش ساخت مدرسه و اماکن ورزشی دارند را تشویق می‌کنیم که در مناطق محروم سرمایه‌گذاری کنند.
شهردار اصفهان گفت: شهرداری اصفهان قصد دارد سرانه‌های ورزشی، آموزشی و دانشی را در تمام مناطق اصفهان یکنواخت کند. خوشبختانه اکثر پروژه‌های خوب شهرداری در همین مناطق محروم و حاشیه‌ای شهر متمرکز شده است و انشاالله قصد داریم به گونه‌ای عمل کنیم که شمال شهر اصفهان با جنوب شهر متفاوت نباشد.
جمالی‌نژاد تصریح کرد: توسعه و ساماندهی محوطه حرم زینبیه (س)، میدان استقلال و احداث اولین پردیس سینمایی استان در شمال شهر اصفهان و منطقه ۱۲ از جمله پروژه‌هایی است که برای مناطق محروم شهر تعریف کرده‌ایم و امیدوارم با بهره‌برداری از این پروژه‌ها، در آینده نزدیک توسعه متوازن و پایدار را در شهر اصفهان شاهد باشیم.
شهردار اصفهان در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه دولت و وزارت ورزش و جوانان قصد دارند با مشارکت شهرداری‌ها اقدام به تکمیل بخشی از پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی کنند، برنامه شهرداری اصفهان در این خصوص چیست گفت: هنوز آیین‌نامه‌ها در این مورد آماده‌ نشده است وگرنه ما از این طرح استقبال می‌کنیم.
وی ادامه داد: کمااینکه شهرداری اصفهان در حال حاضر خیلی از اماکن ورزشی شهر را از صفر تا صد می‌سازد و اگر در پروژه‌های نیمه‌تمام نیز امکان ورود شهرداری وجود داشته باشد، ما آمادگی خود را اعلام خواهیم کرد ولی ابتدا باید آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های این کار نهایی شود.

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز