یکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۵

ظریف ‌در نشست خبری؛

شرایط در کشور بسیار مناسب است

وزیر امور خارجه در نشست خبری با اصحاب رسانه استان اصفهان گفت: امروز شرایط در کشور بسیار مناسب است و باید از شرایط فعلی به عنوان یک فرصت برای ساخت کشور استفاده کرد.

به گزارش ندای اصفهان، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان، صبح امروز پس از حضور در گلستان شهدای اصفهان و ادای احترام به مقام شهدای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و شرکت در جلسه شورای اداری استان، در سومین برنامه از سفر دو روزه خود به اصفهان، در نشست خبری با اصحاب رسانه حاضر شد.

ظریف در این نشست گفت: خوشحالم که در آستانه سومین سال کاری دولت تدبیر و امید، شرایط مناسبی در کشور برای مردم و خدمتگزاران به مردم فراهم شده و در این ایام میهمان مردم اصفهان شده‌ایم که از ظرفیت‌های بسیار بالای فرهنگی، علمی‌، سیاسی و صنعتی برخوردار هستند.

وی افزود: باید از این ظرفیت‌ها و توان مردم مقاوم اصفهان و سایر هموطنان بهره برده و برای بهبود وضعیت معیشت مردم و رشد و توسعه کشور تلاش کنیم.

ظریف در ادامه با اشاره به نقش وزارت امور خارجه در پیشبرد اهداف کشور گفت: امیدواریم بتوانیم در وزارت خارجه به عنوان یکی از بازوهای برقراری روابط برای ایجاد توسعه در کشور در کنار مردم و دولت باشیم، تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات موجود در استانها قابلیت‌های بالقوه را به فعلیت برسانیم.

وزیر امورخارجه گفت: امروز شرایط در کشور بسیار مناسب است و باید از شرایط فعلی به عنوان یک فرصت برای ساخت کشور استفاده کرد.

به گزارش فارس، دیدار با علمای اصفهان و افتتاح چند پروژه شهری از جمله برنامه‌های سفر ظریف به اصفهان است.

در حال تکمیل…

منبع: فارس

 

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715