جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۴
دریادار فدوی در جمع خبرنگاران:
 نیروی دریایی سپاه شناور ۱۱۰ ناتی در اختیار دارد/ برگزاری ۲ رزمایش بزرگ تا پایان سال   

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: تا پایان برنامه پنجم توسعه شناورهای ۸۰ ناتی را عملیاتی خواهیم کرد البته ما شناورهای ۱۱۰ ناتی را نیز در اختیار داریم.

به گزارش ندای اصفهان، دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری و رزمایش بزرگ نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: تا پایان امسال دو رزمایش اختصاصی بزرگ برگزار خواهیم کرد که امکان برگزاری رزمایش مشترک با ارتش را نیز داریم.

وی در خصوص تمرین آمریکایی‌ها برای مقابله قایق‌های تندروی سپاه گفت: از ابتدا روال آنها بر این بوده است که آنها از ۳ تهدید ما در دریا هراس دارند. قایق‌های تندرو، مین و موشک‌های سپاه ۳ تهدیدی است که آمریکایی‌ها برای خود قائل هستند و همه توانمندی‌ها و رزمایش‌ها بر اساس این تهدیدات تنظیم می‌کنند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: البته مسلما آنها راه به جایی نخواهند برد و همانطور که آمریکایی‌ها کار می‌کنند ما نیز کار می‌کنیم.

فدوی در ادامه سخنان خود در خصوص تست شناورهای ۱۱۰ ناتی نیز گفت: تا پایان برنامه پنجم توسعه شناورهای ۸۰ ناتی را عملیاتی خواهیم کرد، البته ما شناورهای ۱۱۰ ناتی را نیز در اختیار داریم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق