شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۸

آیت‌الله امامی‌کاشانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:

برخی می‌خواهند با همراهی آل‌سعود و حکام مرتجع منطقه اسلام را از محتوا بیاندازند

امام جمعه موقت تهران گفت: در جهان امروز، برخی می‌خواهند اسلام را از محتوا بیاندازند و قصد دارند اساس و پایه آن را از بین ببرند.

به گزارش ندای اصفهان، آیت‌الله امامی کاشانی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های دیروز نماز جمعه پایتخت، در سخنانی اظهار داشت: در جهان امروز برخی می‌خواهند اسلام را از محتوا بیاندازند و قصد دارند اساس و پایه آن را از بین ببرند و به عناوین مختلف توسط نوکرهایشان، اسلام را به غلط تفسیر می کنند که در این مسیر رژیم آل سعود و حکام مرتجع منطقه را نیز با خود همراه می‌کنند.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه آن ۲ فرد بی ربط و مزخرف که حیف است اسم آدم را رویشان بگذارند که به عنوان کاندیداهای  ریاست جمهوری آمریکا مطرح هستند تمام شعارهایشان در آدم کشی و جنایت است، گفت: این افراد به جای اینکه بگویند برای ملت آمریکا چه می‌کنند و از اخلاقشان، فضائلشان، مکتب و آداب و اقتصاد مردم بگویند، علیه ملت های مظلوم شعار می‌دهند.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: اگر ملت آمریکا و اروپا به انسانیت و هویت خود بازگردند حتی یک نفر هم به آنها رای نمی‌دهد و آنها را از جامعه طرد می‌کنند.

آیت الله امامی‌کاشانی ادامه داد: اینکه آنها به خودشان اجازه می دهند حرف بزنند به خاطر این است، ملت ها محتوای خود را از دست داده اند، مردم را از بین برده اند و همچنین جوانان را به راه فساد، مشروب، الکل، رقص و ساز و آواز انداخته‌اند.

وی با تاکید بر اینکه راه دنیا انتظار فرج است، گفت: مسلمانان دنیا اگر می‌خواهید خودتان را پیدا کنید باید در انتظار فرج باشید زیرا فرج، انسان را روی پا نگه ‌می‌دارد.

امام جمعه موقت تهران  تاکید کرد: اگر مسلمانان عربستان در انتظار فرج بودند این حاکمان غلط خود را بیرون می کردند و همچنین اگر مسلمانان سایر کشورها در انتظار فرج بودند آن حاکمان مرتجع خود را اخراج می کردند.

آیت الله امامی‌کاشانی با بیان اینکه روز ۱۳ آبان روز خشم ملت ایران بود، افزود: خشم ملت ایران بعد از ۳۷ سال بیشتر شده است چون مظلومان در سطح جهان گسترده تر شده اند لذا شاید در آن زمان فقط ملت ایران بود که فکر می کرد آمریکا به او ظلم کرده اما الان کشورهای زیادی از جمله یمن می گویند که آمریکا ظلم می کند هر چند بدست آل سعود این اقدامات صورت می گیرد.

وی با اشاره به کشتار مردم یمن توسط رژیم آل سعود تصریح کرد: پشت این کار آمریکا و صهیونیست خائن و لجن است و آنها دارند چنین جنایتی می کنند، جنایتی که الان نسبت به مسلمانان وجود دارد و خشم برگرفته از این اقدامات، جهانی شده و فقط ایران نیست که گستره مظلومان در جهان بیشتر شده که از جمله آن می توان به یمن، عراق، سوریه، افغانستان، بحرین و نقاط مختلف جهان اشاره داشت که مسلمانان گرفتار شده اند.

امام جمعه موقت تهران بیان کرد: خوشبختانه به دلیل آنکه در ایران انتظار برای فرج وجود دارد و از طرفی دیگر ولایت فقیه در کشور وجود دارد که به عنوان نایب امام عصر است همین امر باعث ایجاد انسجام و حرکتی در کشور شده و دشمن هم برای ضربه زدن به این انسجام برنامه ریزی و توطئه می کند و قصد دارند همان بساطی که بر سر مدینه اوردند بر سر جمهوری اسلامی ایران و اسلام بیاورند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق