یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۷

امام جمعه ملک شهر:

مسئولیت در دولت فعلی، تخلف بر گردن دولت سابق

حجت الاسلام دکتر محمودی امام جمعه ملک شهر ظهر امروز در فرازی از خطبه های نماز جمعه گفت: سازمان ملل امسال به آقایان ظریف و جان کری جایزه داد و این برای آقای ظریف باید تامل برانگیز و نگران کننده باشد.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، حجت الاسلام دکتر محمودی امام جمعه ملک شهر ظهر امروز در فرازی از خطبه های نماز جمعه گفت: سازمان ملل امسال به آقایان ظریف و جان کری جایزه داد و این برای آقای ظریف باید تامل برانگیز و نگران کننده باشد.

حجت الاسلام محمودی در ادامه افزود: سازمان ملل سه سال متوالی جایزه کنترل جمعیت در جهان را به مسئول ایرانی می داد و ما در دو سال اول متوجه این توطئه نبودیم که دشمن از ما قدر دانی کرده که توانسته ایم از گسترش نسل مسلمان و شیعه جلوگیری کنیم.

وی در ادامه تاکید کرد: نباید خیال کرد که سازمان ملل به دنبال منافع ملت های جهان است چراکه این سازمان از استکبار جهانی و اسرائیل تغذیه می شد و نباید چنین انتظاری از آن داشت لذا هرکجا از ما تعریف می کند باید ببینیم چه کار غلطی انجام داده ایم.

دکتر محمودی در ادامه در رابطه اختلاس هشت هزار میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان بیان کرد: باید در نظر داشت که این مبلغ پول کمی نیست مضافا اینکه این پول از قشر زحمت کش معلمان دزدیده شده که معمولا حقوق چندانی ندارند و دغدغه های شغلی آن ها بسیار زیاد است.

حجت الاسلام محمودی ادامه داد: وقتی ما دولت را در قبال این اختلاس مؤاخذه می کنیم فورا آن را بر عهده دولت قبل می اندازد اما سوال بنده این است که چرا حکم فرد مختلس در دولت یازدهم امضا شده است؟!

امام جمعه ملک شهر در رابطه بیان این مواضع در تریبون نماز جمعه گفت: عده ای از این بیانات ناراحت می شوند و نماز جمعه را تریبون اقلیت می خوانند، حال آنکه با وجود بیش از 800 تریبون در سراسر کشور نمی توان این تریبون را اقلیت خواند از طرفی ما این مسائل را به مسئولین در خفا گوشزد می کنیم ولی اگر پس از چندبار تذکر رفتار خود را اصلاح نکنند آن را با مردم و در تریبون نماز جمعه در میان می گذاریم.

وی در ادامه تصریح کرد: تریبون نماز جمعه محل بصیرت بخشی و آگاهی افزایی برای مردم است از طرفی ما باید دغدغه های رهبری را از این تریبون به گوش مردم و مسئولین برسانیم تا اگر مسئولی به انحراف رفت مردم او را مؤاخذه کنند.

امام جمعه ملک شهر افزود: متاسفانه گاهی مسئولین در مسیری حرکت می کنند که با آرمان ها و ارزش های انقلابی سنخیتی ندارد چنانچه که یکی از مسئولین اخیرا گفته بود راه امام همین راه اعتدال کنونی بود و این در حالی است که فریادهای امام از سال 1342 بر سر آمریکا و استکبار جهانی و همچنین حرکت های انقلابی ایشان را فراموش کرده اند و یادشان رفته که حضرت امام (ره) تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ایران را انقلاب دوم تعبیر کردند.

حجت الاسلام محمودی در پایان خاطرنشان کرد: بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری باید به دانشجویان نیز فرصت داد تا دغدغه های خود و مطالباتی که از مسئولین کشور دارند را در این تریبون مطرح کنند لذا در ادامه شاهد حضور دانشجویان به عنوان سخنران قبل از خطبه های سراسر کشور خواهیم بود.

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715