پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۳

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه مطرح کرد

ایستگاه آغازین فعالیت نقش‌جهان به 8 آبان ماه رسید/ هزینه 30 میلیاردی فولاد مبارکه برای بهره برداری 20 ساله از ورزشگاه

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: آمادگی داریم ورزشگاه نقش جهان را در هر زمانی افتتاح کنیم و تا به‌ حال هم این موضوع به خاطر سفر معاون اول رئیس‌جمهور به تعویق افتاده است.

به گزارش ندای اصفهان،بهرام سبحانی عصر دیروز در نشست خبری شرکت فولاد مبارکه اظهار کرد: ورزشگاه نقش‌جهان بعد از 20 سال هفته آینده با حضور معاون اول رئیس‌جمهور، اسحاق جهانگیری افتتاح خواهد شد.

وی افزود: پروژه ورزشگاه نقش‌جهان از 22 سال پیش آغاز شد و بسیار آرام‌ آرام پیشرفت می‌کرد، این مدت تا دو سال پیش رسید که به فولاد مبارکه پیشنهاد شد تا تکمیل این ورزشگاه را بر عهده بگیرد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تصریح کرد: بعد از این پیشنهاد تفاهم‌نامه‌ای بین استانداری، وزارت ورزش و جوانان و شرکت فولاد مبارکه بسته شد که فولاد مبارکه شرایطی را برای تکمیل این ورزشگاه عنوان کرد.

وی با بیان اینکه هدف از ساخت این ورزشگاه به‌ روزآوری ضوابط AFC، تکمیل و آمده ساختن ورزشگاه برای انجام مسابقات بود، تأکید کرد: زمین تخصیص یافته برای پروژه 12 هکتار بود.

سبحانی بیان کرد: تا قبل از امضای تفاهم‌نامه شرکت فولاد مبارکه برای ساخت این ورزشگاه 18 میلیارد تومان کمک کرده بود که بعد از امضای این تفاهم‌نامه این شرکت متعهد شد تا 30 میلیارد تومان برای این ورزشگاه هزینه کند که این تعهد هم به حقیقت پیوست.

وی ادامه داد: وقتی این تفاهم‌نامه امضا شد که تمام جوش‌های میله‌های ورزشگاه آسیب دیده بود و شرکت فولاد مبارکه مجبور شد تا بسیاری از اجزا این ورزشگاه را مانند رختکن و اتاق مربی تعمیر کند.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اضافه کرد: وقتی که نمایندگان AFC از ورزشگاه بازدید کردند، به این نتیجه رسیدند که بسیاری از اجزای به کار رفته در باشگاه با استاندارد مطابقت ندارد، اما با وجود تمام این معضلات، ساخت این ورزشگاه بعد از دو سال به پایان رسید.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: حدود 45 هزار صندلی در طبقه اول این ورزشگاه ساخته‌ شده بود اما شرکت فولاد مبارکه با اضافه کردن صندلی‌های طبقه دوم این ورزشگاه، تعداد این صندلی‌ها را به 75 هزار عدد افزایش داد.

سبحانی عنوان کرد: نظر بنده و فولاد مبارکه این است که در این ورزشگاه نه‌ تنها می‌تواند بازی‌های ملی، بلکه بازی‌های بین‌المللی هم می‌تواند برگزار شود.

وی با بیان اینکه ورزشگاه نقش‌جهان هدیه‌ای برای مردم استان اصفهان است، افزود: ورزشگاه نقش‌جهان، ورزشگاه اختصاصی فولاد مبارکه است.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تصریح کرد: هزینه‌ای که برای ورزشگاه نقش‌جهان شد، جدا از بودجه باشگاه ورزشی فولاد مبارکه و این هزینه‌ها صرفاً از بودجه خود شرکت بود.

وی در خصوص زمان دقیق افتتاح این ورزشگاه گفت: شرکت فولاد مبارکه آمادگی دارد ورزشگاه نقش جهان را در هر زمانی افتتاح کند و اگر مشکلی در زمان افتتاح به وجود آمده است، به خاطر معاون اول رئیس‌جمهور بوده است.

سبحانی با بیان اینکه ورزشگاه نقش‌جهان روز شنبه 8 آبان ماه با حضور معاون اول رئیس‌جمهور افتتاح خواهد شد، اظهار کرد: برای نگهداری از ورزشگاه نقش‌جهان برآوردی نداریم و پیمانکار برای این ورزشگاه خواهیم گرفت.

وی ادامه داد: پس از افتتاح ورزشگاه نقش‌جهان تمام هزینه‌های پیمانکار ورزشگاه بر عهده باشگاه ورزشی فولاد مبارکه خواهد بود.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در خصوص مدت‌زمان بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه از این باشگاه اظهار کرد: تا 20 سال بهره‌برداری از این ورزشگاه در اختیار فولاد مبارکه است اما پیش‌بینی می‌شود با این وضعیت بودجه‌ای سازمان تربیت‌بدنی، این بهره‌برداری فولاد مبارکه تا بعد از 20 سال هم ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715