ندای اصفهان

مسابقات کیوکوشین کاراته اویاما استان اصفهان برگزار شد /تصاویر

کدخبر: 53028
۱ آبان ۱۳۹۵ در ساعت ۱۱:۵۲ ق.ظ

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، مسابقات استانی کیوکوشین کاراته استان اصفهان با حضور بالغ بر ۲۵۰ نفر شرکت کننده در روز جمعه ۲۹ مهرماه ۱۳۹۵ در ورزشگاه بهمن واقع در خیابان زینبیه برگزار شد.

قبل از آغاز این برنامه که به نام و یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و شهدای شمال شرق اصفهان مزین بود، دعای روح بخش عهد فضای ورزشگاه را طنین انداز کرد و سپس با قرائت قرآن کریم و پخش سرود ملی ایران، مسابقات به طور رسمی آغاز گردید.

در بین مسابقات، حاج اکبر پاکزاد دقایقی برای جمع ورزشکاران و خانواده های آنها به ایراد سخن پرداخت و شهدای مدافع حرم و خانواده های آنان را اسوه های ایثار و مقاومت در زمان حاضر دانست. وی در بخش دیگری از سخنان خود سبک کیوکوشین کاراته را به سبب داشتن ویژگی دفاعی، ورزشی اخلاق مدار و مبتنی بر ارزش های اخلاقی توصیف کرد.

استاد مهدی استکی مسئول برگزاری مسابقات و مسئول سبک کیوکوشین اصفهان در گفتگو با خبرنگار ندای اصفهان دلیل نامگذاری این مسابقات به نام شهدا را زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و یادآوری ایثار و رشادت های بی نظیر آن ها عنوان کرد و گفت: شهیدان با تأسی از سید و سالار شهیدان همه زندگی و هستی خود را در طبق اخلاص گذاشتند و در راه خدا و خدمت به خلق و استقلال میهن اسلامی جان خود را فدا کردند.

وی اظهار کرد: از دیگر اهداف ما از برگزاری این مسابقات تاکید بر اخلاق پهلوانی و جوانمردی و همچنین انگیزه بخشی به جوانان و نوجوانان و همه تلاشگران این عرصه است که با برگزاری این مسابقات آمادگی جسمانی و روحی حود را ارتقاء می بخشند.

استکی در پایان از کلیه پیشکسوتان، مربیان، داوران و دست اندکاران برگزاری مسابقات و همچنین از شرکت کنندگان و خانواده های آنان تشکر و قدردانی نمود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,