جمعه ۰۱ تیر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۲
 انیمیشن ۲۵۰۰ دقیقه ای غواصان شهید کلید خورد   

تولید انیمیشن رئال سرو هشت با موضوع تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و با محوریت غواصان شهید به همت دانشگاه صنعتی شریف ، ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بخش خصوصی آغاز شد.

 به گزارش ندای اصفهان، دبیر علمی سمپوزیموم بین المللی انیمیشن بازی های رایانه‌ای ؛ دانش و تجارت جهانی عصر سه شنبه با اعلام این مطلب در نشست مطبوعاتی اظهار داشت: پروژه سرو هشت یک انیمیشن رئال دوهزار و ۵۰۰ دقیقه ای است که سرداران شهید و رزمندگان دفاع مقدس با چهره واقعی خود در آن ایفای نقش می کنند.

دکتر محمدصالح لباف زاده افزود: حدود دوهزار و ۵۰۰ هنرمند کشورمان در تولید انیمیشن سرو هشت با ما همکاری داشته اند.

وی همچنین از تولید پروژه فاخر شاهنامه به سبک رئال انیمیشن با همکاری ایرانیان مقیم خارج از کشور و پروژه انیمشن یوز پارسی با هدف حمایت از صلح و دوستی و حمایت از محیط زیست با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خبر داد.

وی در خصوص برنامه های ویژه سمپوزیوم بین المللی انیمیشن بازی های رایانه ای نیز گفت: این سمپوزیوم در روزهای ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه امسال برگزار می شود که در حاشیه آن شاهد رونمایی از نخستین فن بازار بین المللی انیمیشن و بازی های رایانه ای خواهیم بود.

لباف زاده تاسیس نخستین ایده بازار انیمیشن و بازی های رایانه ای و افتتاح نخستین مرکز آموزش تخصصی آکادمیک انیمیشن ، بازی های رایانه ای و جلوه های ویژه بصری را از دیگر برنامه های این سمپوزیوم بین المللی عنوان کرد.

عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف به فعالیت یک هزار و ۵۰۰ شرکت دانش بنیان در این دانشگاه اشاره کرد و گفت: صنعتی شریف در امر ارتباط با صنعت پیشتاز و صاحب تجربه در تبدیل علم به فناوری است و انتظار داریم این تجربیات در صنعت انیمیشن نیز مفید واقع شود.

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز