سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۲

«چیزنا» از فرهنگ و جامعه می‌گوید

اولین سایت طنز و کاریکاتور ایران با نام «چیزنا» به سردبیری بزرگمهر حسین پور و با همکاری دیگر طنزپردازان ایران، دوشنبه دوم شهریور بطور رسمی به فضای مجازی می‌آید.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از ایلنا، چیزنا، اولین سایت طنز و کاریکاتور ایران است که از فردا-دوشنبه ۲شهریور- به صورت روزانه به انتشار مطالب خواهد پرداخت. بزرگمهر حسین‌پور کارتونیست فعال ایرانی سردبیری سایت چیزنا را به عهده گرفته و مجموعه‌ای از طنزپردازان شناخته‌شده در تحریریه این سایت گردهم آمده‌اند. نویسندگانی همچون پیمان قاسمخانی، محراب قاسمخانی، امیرمهدی ژوله، هادی حیدری، پوریا عالمی، آیدین سیارسریع، شهاب جعفرنژاد، رضا ساکی، امیر وفایی، پریسا شمس و… از جمله طنزپردازان وکاریکاتوریست‌هایی هستندکه با این سایت همکاری خواهند داشت.
بر اسا این گزارش، «چیزنا» رویکرد خود را اجتماعی، فرهنگی می‌داند و در صدد دوری از سیاست است. بزرگمهر حسین‌پور-سردبیر مجموعه- در این‌باره می‌گوید: «انتقاد سایت، به سوی رفتارهای اجتماع است. ما معتقدیم اگر معضلات فرهنگی و اجتماعی مردم برطرف شود سیاست هم به ناگزیر تغییر خواهدکرد. «چیزنا» از کنار سیاست عبور می‌کند و به هیچ ارگان سیاسی و جناحی وابسته نیست هرچند ممکن است با همه‌شان شوخی داشته باشد. ما امیدواریم در آینده نزدیک به عنوان خبرگزاری طنز و کمیک‌ استریپ ایرانی شناخته شویم»
این سایت به لحاظ تکنیک کاریکاتورکارهای متفاوتی را به مخاطب عرضه می‌کند؛ همهٔ کارتون‌ها موشن گرافیک داشته و متحرکند. طنزهای صوتی آن در راهند و بخشی مخصوص ویدیوهای طنز تدارک دیده‌ شده که به تدریج منتشر خواهد شد.
علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی Chizna.ir مراجعه کنند.

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

  1. ناشناس گفت:

    استریپ!!! میدونید که استریپ به معنای برهنه است و کمیک اسریپ یعنی …

  2. ناشناس گفت:

    استریپ!!! میدونید استریپ به معنای برهنه و لخت و … است و کمیک استریپ یعنی …

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز