یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگ و هنر
چاپ خبر
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۲
ظهر دیروز صورت گرفت:
 اصفهان زیر سایه خورشید؛ تجلیل خادمان حرم قدس رضوی از خانواده های شهدای غواص/ گزارش تصویری   

فضای جلسه حس غریب گونه ای داشت که گویی در میان حرم رضوی ایستاده ای و رو به روی گنبد طلا به آقا نگاه می کنی. خادمین هدیه هایی برای جمع حاضر آورده بودند. ابتدا دستمال سبز متبرک شده آستان قدس رضوی و دوم نمک بندگی که شاید آقا امام رضا(ع) جمع حاضر را در خانه خود پذیرا باشند...

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، ظهر دیروز ناحیه مقاومت بسیج امام صادق(ع) میزبان مهمانانی از جنس آفتاب بود. خانواده هایی که بی منت دسته گل های عاشقی خود را فدای دین اسلام و در راه خدا هدیه کرده اند. خانواده های شهدای غواص اصفهان که به تازگی به آغوش گرم وطن و خانواده برگشته اند.

میهمان های دیگر این جلسه خادمین حرم رضوی بودند که با حضور خود جلسه را عطرآگین تر کردند و برای تجلیل از خانواده های بلندمقام شهدا و برنامه جشن های دهه کرامت به اصفهان آمده بودند.

مراسم با حضور خانواده های شهدا و خادمین حرم قدس رضوی و جمعی از خانواده های پاسداران و سربازان ناحیه مقاومت بسیج امام صادق(ع) شروع شد. ابتدا مجری جلسه منوچهر جدیدی با عرض قدردانی از خانواده های شهدا و جمع حاضر خواستار سخنرانی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج امام صادق (ع) علی مقواساز شد. مقواساز در بیانات خود به ادای دین به خون شهدا پرداخت و گفت این لباس سبزی که به عنوان پاسدار بر تن داریم هدیه این شهدا است و من و همه ی پاسداران برای حفظ خون شهدا و راه و آیین آن بزرگان این لباس را بر تن کرده ایم و در پایان، جمع حاضر را برای حضور در هیئات مذهبی و حضور خانواده ها در دوره های آموزشی خانواده تشویق کرد.

بعد از آن بود که خادمین رضا (ع) به جلسه حضور پیدا کردند و لب ها جز سکوت چیزی نداشت و چشم ها جز اشک چیزی هدیه نمی کرد.

IMG_3496خانواده شهدا

فضای جلسه حس غریب گونه ای داشت که گویی در میان حرم رضوی ایستاده ای و رو به روی گنبد طلا به آقا نگاه می کنی. بعد از مداحی خادمین و عوض شدن فضای جلسه، آنان هدیه هایی برای جمع حاضر آورده بودند. ابتدا دستمال سبز متبرک شده ی آستان قدس رضوی و نائب الزیاره شدن از طرف جمع و دوم نمک بندگی که شاید آقا امام رضا علیه السلام جمع حاضر را در خانه ی خود پذیرا باشند.

خادمین رضوی و جمعی از پاسداران برای تجلیل از خانواده های شهدا و شهدای مدافع حرم اصفهان دست ادب به سینه گذاشتند و قدردان مادرها و پدران این عزیزان شدند.

خادمین حرم رضوی به چند تن مدال افتخار حرم رضوی را اهدا کردند از جمله سردار محمد استکی و همچنین خانم عالیا نراقی فعال فضای مجازی که هدیه ای با ارزش و فاخر بود.

و در انتها جمع حاضر با نزدیک شدن به اذان ظهر برای نماز آماده شدند و همگی با دل هایی روشن رو به معبود خود به سجده افتادند.

 »»» لطفا بر روی تصاویر زیر کلیک کنید

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز