دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۲
صرفه‌جویی ۴۸۰۰ میلیاردی با انصراف و حذف یارانه ۴.۴ میلیون نفر
 وام ۲۰میلیون تومانی ازدواج برای زوج‌های دانشگاه آزاد   

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از پرداخت تسهیلات ۲۰میلیون تومانی ازدواج ویژه زوجهای دانشجو خبر داد و گفت: تنها آن دسته از افرادی می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند که زن و مرد هر دو دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی باشند.

به گزارش ندای اصفهان، اصغر نورالله‌زاده از تسهیلات ده‌میلیون تومانی صندوق کارآفرینی امید ویژه ازدواج دانشجویان به هر دانشجو خبر داد و گفت: در پی امضای تفاهم‌نامه مشترک صندوق کارآفرینی امید و دانشگاه آزاد اسلامی، این صندوق به‌عنوان یکی از عاملیت‌های وام ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد معرفی شد.

 وی ادامه داد: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که حائز شرایط دریافت تسهیلات ازدواج دانشجویی هستند می‌توانند با مراجعه به سامانه ازدواج این دانشگاه، نسبت به ثبت نام وام خود اقدام کنند.

نورالله‌زاده اظهار داشت: بر اساس این تفاهم‌نامه، هر دانشجویی که در دوران تحصیل ازدواج کند، می‌تواند از تسهیلات ده میلیون تومانی استفاده کند و زوجهای دانشجو در مجموع می‌توانند بیست میلیون تومان تسهیلات ازدواج با کارمزد چهاردرصد از صندوق کارآفرینی امید دریافت کنند. تنها آن دسته از افرادی می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند که زن و مرد هر دو دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی باشند.

 مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: صندوق کارآفرینی امید با تقلیل دو ضامن به یک ضامن موجب ساده سازی پرداخت تسهیلات ازدواج جوانان شده است، یعنی در صورتی که ضامن تمایل به ضمانت زوجین داشته باشد، دیگر نیازی به ضامن دوم نیست، به‌عبارت دیگر اگر ضامن بپذیرد ضمانت زن و شوهر را در دریافت وام ازدواج تقبل کند، زوجین می‌توانند با یک ضامن وام ازدواج خود را دریافت کنند. از دیگر مواردی که در این زمینه برای سهولت پرداخت تسهیلات انجام دادیم حذف سفته از لیست مدارک پرونده بود، وام گیرندگان باید کنار ضامن یک فقره چک داشته باشند.

 انتهای پیام/

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز