شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۳۱

بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان:

استکبار می‌خواهد با بیوتروریسم ملت ایران را به زانو درآورد/وکلای مردم مانع ورود محصولات تراریخته شوند

بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان نوشت: استکبار جهانی نزدیک به چهار دهه است سعی در به زانو درآوردن ملت ایران با بیوتروریسم دارند.بلای عظیمی که محصولات تراریخته برسر کشورهای تولیدکننده آورده، دلیل کافی و مناسبی برای منع ورود و کِشت این سلاح کشتار جمعی است.

به گزارش ندای اصفهان، بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان پیرامون برنامه ششم توسعه و محصولات تراریخته نامه سرگشاده ای خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی صادر کرد.

متن نامه به شرح ذیل است:

نمایندگان محترم دهمین دوره مجلس شورای اسلامی
با اهدا سلام و تحیت
آنگونه که مستحضرید، شجره طیبه انقلاب اسلامی به سبب هدایت داهیانه امام خمینی کبیر و امام خامنه ای عزیز و به مدد خون هزاران شهید گلگون کفن، امروز و در عرصه های مختلف به ثمر رسیده است؛ به گونه ای که دوست و دشمن بر اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی اذعان دارند.
آنچه مسلم است، استمرار پیشرفت های جمهوری اسلامی متوقف بر مجاهدت عموم ملت و به‌خصوص نخبگانی است که اکنون با اقبال ملت انقلابی ایران بر مسند مسئولیت نشسته اند و صد البته دارای وظیفه به مراتب سنگین تری هستند چرا که مجلس در رأس امور است.
اکنون که در فصل تصویب برنامه ششم توسعه هستیم و نقش مجلس در سرنوشت پنج سال آینده کشور، بی بدیل است، نکاتی را از جهت امر به معروف و بر مبنای دغدغه انقلابی مان متذکر می شویم.
هم اکنون نزاع میان جریان جمهوری اسلامی واقعی و جریان حامی جمهوری اسلامی تقلبی (بیانات مقام معظم رهبری در دانشگاه علم و صنعت -آذر ۸۷) به اوج خود رسیده است. جریانی در داخل کشور با تمام توان و همت خود سعی در استحاله نظام مبارک جمهوری اسلامی و آرمان های اصیل انقلاب اسلامی دارد. یکی از نقاط امیدواری این جریان، نفوذ در حوزه برنامه ریزی و تنظیم برنامه ششم کشور با محوریت انحراف از اصول اساسی انقلاب اسلامی است.
عده ای در داخل کشور از روی جهالت یا خیانت خواستار توقف پیشرفت انقلاب اسلامی و تحقق مدلهای توسعه غربی هستند. مدل هایی که ناکارامدی خود را در دنیا ثابت نموده اند و صدای شکستن استخوانهایشان مدتهاست که به گوش می رسد.
منتخبان محترم ملت
بررسی دقیق و موشکافانه برنامه ششم نشان از وجود رخنه های اساسی در این برنامه دارد. اکنون فرصت آن نیست که به تک تک برجام های برنامه ششم اشاره کنیم؛ از باب “العاقل یکفی به الاشاره” به عرض می رسانیم که یکی از مهمترین و خطرناک ترین بسترهای نفوذ در برنامه ششم قانونی شدن ورود یا کشت تراریخته ها است. اندیشمندان و راهبردنویسان استکبار جهانی نزدیک به ۴ دهه است که با انواع حیله ها سعی در به زانو درآوردن ملت مسلمان و مجاهد ایران را دارند و این بار بیو تروریسم را به عنوان یکی از اصلی ترین راه های نفوذ قرار داده اند. موضوع آن نیست که تراریخته وارد شده و یا در داخل کشت شوند. موضوع آن است که تراریخته ها به اعتبارِ نامه‏ ی ۱۵ سال پیش دکتر ظریف به رئیس جمهور وقت، سلاح کشتار جمعی هستند. نگاهی به وضعیت استفاده تراریخته در دنیا و هم چنین بلای عظیمی که بر سر کشورهای تولید کننده این محصولات آورده است دلیل کافی و مناسبی برای منع ورود و کشت این سلاح کشتار جمعی است. از سوی دیگر فتاوای مراجع عظام مبنی بر منع تجارت این محصولات نشان دهنده حساسیت و خطرناک بودن این محصولات است. نتیجه آنکه از شما منتخبین ملت انتظار می رود تا با منع تصویب این ماده خطرناک در برنامه ششم، وظیفه خطیر خود را در این کسوت به سرانجام خیر رسانید. مقام عظمای ولایت بارها و بارها بر لزوم حضور دانشجویان در جبهه حوادث انقلاب و موضع گیری در برابر اتفاقات کلان تأکید ورزیده اند. قطعاً آن روز نخواهد آمد که سربازان ولایت در عرصه جنگ نرم راه را برای استحاله نظام مبارک جمهوری اسلامی باز نموده و موجب آن شوند که ملت از دستان سیاه و آغشته به خون نسل های انسانی استکبار جهانی سیلی بخورد.
بعون الله تعالی …

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق