جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۴

در نامه ای به مدیران عامل بانک های سپه و ملت؛

تحریم «عزیزان ما و خار چشم دشمنان» در قلب تهران؟! / با تجدید نظر موجب خشنودی رهبر انقلاب و مردم ایران شوید+ تصویر نامه

مدیر مسئول سایت خبری تحلیلی گفتمان نیوز در نامه ای به مدیران عامل بانک های ملت و سپه به انتقاد از اقدام اخیر این دو بانک در تبعیت از تحریم های بانکی و مالی غرب علیه برخی شخصیت ها و ارگان های ارزشمند کشورمان پرداخت

به گزارش ندای اصفهان، مجتبی توانپور صاحب امتیاز و مدیر مسئول سایت خبری تحلیلی گفتمان نیوز در نامه ای به مدیران عامل بانک های ملت و سپه به انتقاد از اقدام اخیر این دو بانک در تبعیت از تحریم های بانکی و مالی غرب علیه برخی شخصیت ها و ارگان های ارزشمند کشورمان پرداخت.

Scan

متن این نامه بدین شرح است:

مدیرعامل محترم بانک سپه، جناب آقای محمدکاظم چقازردی

مدیرعامل بانک ملت، جناب آقای هادی اخلاقی

با عرض سلام و احترام

با سلام و صلوات بر حضرت محمد (ص) و خاندان طاهرینش و با دعای تعجیل در فرج صاحب الزمان(عج) و سلامتی رهبر انقلاب، امام خامنه ای (مدظله العالی)، چند ماهی است از نظام بانکی جمهوری اسلامی ایران اخباری به دور از شأن انقلاب اسلامی به گوش می رسد. از ماجرای فیش های حقوقی نجومی گرفته تا دستگیری مدیرعامل سابق بانک ملت. اما نباید اشتباه یک فرد را دستمایه ای برای زیر سوال بردن سیستم بزرگی همچون بانک ها نمود.

اما در روزهای گذشته خبری از بانک های سپه و ملت به گوش ملت شهیدپرور و عاشقان خط مقاومت رسید که اساس سیستم بانکی را زیر سوال برد و آن تحریم «عزیزان ما و خار چشم دشمنان» در قلب تهران بود. تحریم هایی که پایه هایش در هزاران کیلومتر آنطرف تر طراحی و پی ریزی شده، اکنون در قلب تهران، پایتخت انقلاب اسلامی (امید مستضعفان دنیا)، به اجرا گذاشته شده است.

این پایگاه خبری، به عنوان پایگاه خبری «مستقل، خصوصی و عدم وابسته به هیچ نهاد و ارگانی»، از بدو تاسیس افتخار اطلاع رسانی خدمات بی کران بانک های ملت و سپه را داشته است. حال که مدیران آن مجموعه قصد دارند جنگل عظیم خدمات خود را با «آتش جهنمی دنیوی و اخروی تحریم عزیزان خط مقدم مقاومت» به آتش بکشند، این بانک ها را نه تنها همراهی نخواهد کرد بلکه تمامی ارتباط خود اعم از اطلاع رسانی، تبلیغات بنری، حساب بانکی و… را با این بانک ها قطع می نماید تا در این فاجعه شریک نباشد.

هرچند نهادها و افراد «انقلاب اسلامی» که ازسوی بانک های «جمهوری اسلامی» مورد تحریم واقع شده اند، دوران جوانی و بی تجربگی خود را در زمان هشت سال دفاع مقدس و اوج تحریم ها پشت سر گذاشته اند و اجازه نداده اند یک ذره از میهن سرافرازمان با پوتین مستکبرین، نجس گردد و اکنون که در زمان پختگی به سر می برند با بهترین روش ها این مشکل را هم پشت سر می گذارند و کوچک ترین خللی در امنیت و… این کشور سرافراز وارد نمی شود. ان شاالله

بی صبرانه منتظر تکذیب اخبار مندرج در این موضوع و یا تجدیدنظر بانک های محترم ملت و سپه در روند جدید و خوشنودی رهبر انقلاب و مردم غیور ایران زمین هستیم.

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


ثبت نام دبستان پسرانه تربیتی طاها
ثبت نام دبستان پسرانه تربیتی طاها
خرید کتاب «بخوانید، اراده کنید و ثروتمند شوید»
خرید کتاب «بخوانید، اراده کنید و ثروتمند شوید»
خرید کتاب «پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی» (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب «پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی» (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715