یکشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: ورزشي
چاپ خبر
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۳۰
پرسپولیس ۱ - ذوب آهن ۲
 ذوب آهن روی خط بُرد/ پرسپولیس، قعرنشین هفته چهارم   

در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال و در دیداری حساس، تیم ذوب آهن اصفهان به مصاف پیروزی تهران رفت که در پایان موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ پرسپولیس را شکست دهد.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از میدان نیوز، در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال و در دیداری حساس، تیم ذوب آهن اصفهان به مصاف پیروزی تهران رفت که در پایان  موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ پرسپولیس را شکست دهد.

برانکو برای این دیدار خانگی سوشا مکانی، محسن بنگر، مایکل اومانیا، بابک حاتمی، رامین رضائیان، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا، هادی نوروزی، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه و مهدی طارمی را روانه میدان کرده بود و گل محمدی نیز با ترکیب رشید مظاهری، علی همام، مهدی نژادمهدی، مهدی مهدی پور، حجت حق وردی، مهرداد قنبری، اکبر صادقی، دانیال اسماعیلی فر، احسان پهلوان، مهدی رجب زاده و کاوه رضایی به مصاف پیروزی رفته بود.

پیروزی در این دیدار برای پرسپولیسی که این روزها قعرنشینی لیگ برتر را تجربه می کند، خیلی با ارزش است و ذوب آهن هم که با برتری مقابل استقلال به لیگ برگشته، نمی خواست امتیازات این بازی را واگذار کند.

این دیدار حساس با سوت علیرضا فغانی آغاز شد و شاگردان برانکو بازی را هجومی تر آغاز کردند. در نیمه اول بازی، پرسپولیس موفق شد موقعیت های زیادی روی دروازه ذوب ایجاد کند که به جز ضربه نوروزی که به تیر دروازه خورد، بقیه را مدافعان ذوب دفع کردند.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم بازی شاگردان برانکو صاحب یک پنالتی شدند که عکس العمل خوب مظاهری، مانع از گلزنی عالیشاه شد. در ادامه نیز این پرسپولیس بود که حمله می کرد و ذوب آهن نیز چشم به ضدحمله ها دوخته بود.

در دقیقه ۶۴ نیمه دوم سومین تقابل عالیشاه و مظاهری به برتری عالیشاه ختم شد و وی توانست اولین گل بازی را برای پرسپولیس به ثمر رساند.
شاگردان یحیی توانستند ۱۲ ذقیقه بعد یعنی در دقیقه ۷۶ بازی، گل تساوی را با ضربه سر کاوه رضایی به تور دروازه پرسپولیس بچسبانند. در ادامه حملات دو تیم راه به جایی نبرد تا اینکه در دقیقه ۸۹ بازی خطای هند بنگر، یک ضربه پنالتی نصیب شاگردان گل محمدی کرد و حسن زاده توانست در دقیقه ۹۱ گل برتری ذوب آهن را وارد دروازه سوشا مکانی کند و پرسپولیس را همچنان قعرنشین لیگ برتر قرار دهد.

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق