چهارشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۶

صبح امروز منتشر شد؛

پیام آیت الله منتظری در رابطه دستگیری عناصر تکفیری داعش در کرمانشاه/ طنز

متاسفانه امروز از سوی بیت اینجانب خبری مبنی بر دستگیری و کشته شدن تنی چند از اعضای داعش در کرمانشاه بدست اینجانب رسید؛ این خبر یادآور اعدام های دسته جمعی سال ۱۳۶۷ برای اینجانب بود؛ امروز نیز می گویم این داعشی هایی که در کرمانشاه کشته یا گرفتار شدند ربطی به داعش جلاد و جرار منطقه ندارند

به گزارش ندای اصفهان، صبح امروز چند تن از عناصر تکفیری وابسته به گروهک تروریستی داعش وارد کشور شدند که توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر و چهار نفر از آن ها به هلاکت رسیدند(+)، لکن آیت الله منتظری در محکومیت این دستگیری و هلاکت پیامی به شرح ذیل ایراد نمودند:

 

باسمه تعالی
متاسفانه امروز از سوی بیت اینجانب خبری مبنی بر دستگیری و کشته شدن تنی چند از اعضای داعش در کرمانشاه بدست اینجانب رسید؛ این خبر یادآور اعدام های دسته جمعی سال ۱۳۶۷ برای اینجانب بود؛ آن روز هم بنده گفتم اینهایی که اعدام می شوند ربطی به آن هایی که در عملیات مرصاد بودند ندارند. امروز نیز می گویم این داعشی هایی که در کرمانشاه کشته یا گرفتار شدند ربطی به داعش جلاد و جرار منطقه ندارند؛ این ها لابد صرفا در پی تهیه ی نان یا آبی بودند و متاسفانه یک عده آن ها را گرفتند و کشتند و الآن روحشان را مهمان بیت ما در برزخ کردند.

گفتنی است اعدام شدگان سال ۱۳۶۷ هم همسفره ی ما هستند. لذا ما می گوییم میزبانی ما بس است و مهمان افزون بر این نمی خواهیم؛ لذا دیگر اینها را نه بگیرید و نه بکشید. آخر چه کسی گفته این ها خطرناکند؟ شما اگر توانستید قسم بخورید آن هایی که چند هفته پیش چندتن مواد منفجره وارد ایران کردند بخاطر قتل و ترور بوده حرفی نیست وگرنه شما را به خدا قسم چرا اینچنین می کنید با خون این جوانان؟ اصلا شاید اهداف انسان دوستانه داشته اند؟! چه کسی می داند شاید برای حفر تونل مترو یا معدنی، چیزی بوده؛ و اینها صرفا مثل صدام از خدا بی خبر که موشک شش متری در کوچه ی دو متری می انداخت، بجای چندکیلو مواد منفجره چند تن آورده اند، خب لابد کار از محکم کاری عیب نمی کند.
از خدا بترسید، نترسیدید از افزودن مهمان بر بیت شلوغ ما بترسید.
حسینعلی منتظری

برچسب‌ها: , , , , , , ,

مطالب مرتبط

  1. میثم ملکی سردفتر دفتر 378 اصفهان گفت:

    از درج کامنتها توهین آمیز معذوریم! !!!!

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به همدیگر «همکلاسی» هدیه بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به همدیگر «همکلاسی» هدیه بدهیم!
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق