چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۹
وزیر کار:
 یارانه‌های افراد غیرنیازمند حذف می‌شود   

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بدنبال آن هستیم تا با حذف یارانه‌های طبقات پردرآمد، برای مردم کم درآمد شغل ایجاد کنیم، گفت: یارانه‌های افراد غیر نیازمند حذف می‌شود.

به گزارش ندای اصفهان، علی ربیعی ظهر امروز در میان جمعی از مستمری‌بگیران تامین اجتماعی و شالیکاران در سالن اجتماعات شهید باهنر لاهیجان اظهار کرد: با تیم کامل به گیلان آمده‌ام تا پیشرفت و وضعیت روستاها و شهرهای گیلان را از نزدیک مشاهده کنم.

وی با بیان اینکه خانواده تعاون خانواده بسیار بزرگی است، گفت: گیلانیان افراد فرهیخته و بزرگی را در بخش‌های سیاسی و اجتماعی کشور دارند.وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: در زمانی دولت یازدهم کار را شروع کرد که ناامیدی مردم زیاد بود و زندگی بر مردم سخت می گذشت.ربیعی با بیان اینکه در دولت گذشته ارزش هر هزار تومانی به ۵۶۰ تومان رسیده بود، خاطرنشان کرد: در بهترین حالت سالی هفت هزار شغل در کشور ایجاد می‌شد و دود دودکش‌های شهرهای صنعتی مشاهده نمی‌شد.

وی افزود: قفلی که بر صنایع زده می‌شد دل مردم را به درد می‌آورد اما در دولت یازدهم عهد بسته‌ایم با مردم صادق باشیم و آمار جعلی به مردم ندهیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: باید طوری برنامه‌ریزی کنیم تا حتی برای یک ریال کسی تصمیم غلط نگیرد.

ربیعی اضافه کرد: دولت حاضر را به خاطر کارهایی که نکرده است باید ستود زیرا دولت گذشته آب نبات‌های کوتاه مدت به مردم می‌داند و به گرسنگی دراز مدتشان توجهی نداشت؛ این درحالی است که ما برنامه داریم با حذف یارانه‌های طبقات پردرآمد برای مردم کم درآمد شغل ایجاد کنیم.

وی گفت: آینده بهتر از امروز است و خوشبختانه با شرایطی که پیش آمده در استان گیلان شاهد هستیم وضعیت اشتغال رو به بهبود است.

ربیعی در پایان خاطرنشان کرد: فانوس کم نور اقتصاد و تعاون به کنار رفته و با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده است فیتیله بخش تعاون در اقتصاد کشور بالا کشیده شده است.

انتهای پیام/
منبع: ایسنا

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق