ندای اصفهان

دیدار جمعی از مردم شیعه و سنی سیستان با رهبر انقلاب

کدخبر: 45658
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ در ساعت ۱۰:۵۲ ق.ظ

به گزارش ندای اصفهان ، معاون هماهنگ‌کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: ۵۰۰ نفر از مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان فردا با مقام معظم رهبری دیدار می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان، سرهنگ عوضعلی فقیری اظهار داشت: در پی اعلام دفتر مقام معظم رهبری به دفتر نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان برای دیدار همه اقشار؛ جلسه‌ای با حضور مسئولان گرفته شد که در آن مقرر شد سپاه سلمان مسئولیت این اعزام را برعهده برگیرد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: پس از پیگیری و برنامه‌ریزی‌های انجام شده مقرر شد ۵۰۰ برادر شیعه و سنی با قطار عازم شوند تا در روز دوشنبه یازدهم مردادماه با رهبر معظم انقلاب دیدار کنند.

وی با بیان اینکه ۴۰ درصد این کاروان عاشقان ولایت “شیعه” و ۶۰ درصد “اهل‌سنت” هستند که برای دیدار با مقام معظم رهبری عازم شدند، تصریح کرد: این کاروان متشکل از سران طوایف، علماء، معتمدان و خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و اقشار صاحب‌نظر است که به‌مدت ۴ روز راهی این سفر شدند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: برای نخستین‌بار در طول تاریخ است که چنین طیف گسترده‌ای از افراد شیعه و سنی شامل تمامی اقشار سیستان و بلوچستان برای دیدار با مقام معظم رهبری عازم سفر می‌شوند.

وی افزود: برادران شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در کنار استان‌های مرزی کشور شامل کرمان، کردستان، لرستان، اردبیل، کرمانشاه و آذربایجان‌غربی با حضرت آقا دیدار می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع: صراط

برچسب‌ها: , , ,