شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۶
نماینده مردم اصفهان در مجلس:
 حکم مهدی هاشمی اثبات کرد هیچ متخلفی در نظام اسلامی در امنیت نیست   

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: احکام اخیر قوه قضاییه از جمله حکم مهدی هاشمی، اثبات کرد هیچ متخلفی در نظام اسلامی در امنیت نیست.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از فارس، عباس مقتدایی امروز در اصفهان، پیرامون احکام صادره اخیر قوه قضاییه برای مهدی هاشمی و همچنین برخی از دانه ‌درشت‌های قدرت و ثروت و قاطعیت دستگاه قضایی در اجرای احکام گفت: جایگاه قوه قضاییه در ماه‌های گذشته با توجه به احکام صادره برای دانه درشت‌‌ها و برخی از صاحبان قدرت سیاسی و ثروت در نزد افکار عمومی ارتقا قابل توجهی پیدا کرده است.

وی بیان کرد: قوه قضاییه در طول ماه‌های گذشته با احکام صادره خود برای برخی از سرشناسان، نشان داد که صاحبان قدرت که دولت و نظام به آنها اعتماد می‌کند، اگر چنانچه تخلف کنند حتما از چشمان تیزبین قوه قضاییه دور نخواهند ماند و گرچه بررسی برخی از پرونده‌ها زمان بر می‌شود ولی سرانجام حق گرفتنی است و قوه قضاییه حقوق ملت را استیفا می‌کند.

مقتدایی تصریح کرد: صدور و اجرای قاطعانه حکم مهدی هاشمی نشان می‌دهد که آقازادگی، روحیه سوءاستفاده از قدرت به جهت تامین منافع شخصی و بهره برداری‌های غیر قانونی، هرگز توسط کلیت نظام اسلامی پذیرفتنی نیست.

وی متذکر شد: اقدامات و احکام اخیر که در نتیجه آن حتی معاون اول رئیس جمهور سابق، فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، صاحبان ثروت و چه بسا کسانی که سابقه دادستانی تهران را بر عهده داشتند، نشان دهنده سلامت قوه قضاییه و عزم جدی نظام اسلامی برای سالم‌سازی محیط مدیریتی کشور است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: چنین عزم جدی و قاطعانه باید تداوم و استمرار داشته باشد، برخی ممکن است احساس کنند که اعلام چنین احکامی می‌تواند در مردم یاس ایجاد کند ولی برعکس، پیگیری‌‌های قوه قضاییه و مجازات افراد خاص می‌تواند به این ذهنیت عمومی در جامعه منجر شود که نظام اسلامی ایران پاکدست است.

مقتدایی افزود: نظام اسلامی ثابت کرد با هرگونه مظاهر فسادی در درون خود قدرت مبارزه دارد، بنابراین عمل قوه قضاییه در این زمینه ستودنی است و اینکه قوه قضاییه در برابر همه فشارها توانست اقتدار خود را نشان دهد، یک ارزش است.

 

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز