سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

شهردار اصفهان:

فاز نخست شهرک سلامت اصفهان امسال افتتاح می‌شود

شهردار اصفهان با اشاره به اینکه تاکنون شهرک سلامت پیشرفت‌های فیزیکی مناسبی داشته است، گفت: فاز نخست شهرک سلامت امسال افتتاح می‌شود.

به گزارش ندای اصفهان ،مهدی جمالی‌نژاد در بازدید از شهرک سلامت اظهار داشت: سعی شد تا مشکلات شهرک سلامت را مرتفع کنیم و قرار بر این شد تا ماهیانه جلساتی برای مرتفع کردن مشکلات این پروژه برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه تاکنون شهرک سلامت پیشرفت‌های فیزیکی مناسبی داشته است، افزود: فاز نخست شهرک سلامت امسال افتتاح می‌شود.

شهردار اصفهان با بیان اینکه شهرک سلامت شامل 4 بخش است، تصریح کرد: فاز نخست آن شامل کلینک‌های تخصصی، فروشگاه‌های طبی و مطب‌ها است. همچنین قسمت دوم آن مجهز به مرکز جامع پرتو پزشکی مانند رادیولوژی تمام دیجیتال، رادیوتراپی، شیمی درمانی و آزمایشگاهایی با فناوری‌های مدرن تشخیص طبی بر‌اساس استانداردهای ملی و بین المللی و داروخانه  است.

وی با بیان اینکه قسمت سوم آن هتل بیمارستان و در قسمت چهارم شهرک سلامت نیز بیمارستان فوق تخصصی است، گفت: در این نشست معاونت‌های مختلف برای مشکلاتی که این شهرک در حوزه‌های مختلف دارد حضور داشتند تا مشکلات این پروژه سریع‌تر برطرف شود.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان نیز در این مراسم اظهار داشت: اگر تاسیسات زیربنایی این پروژه مهیا شود، در 3 ماه آینده فاز نخست پروژه آماده بهره‌برداری است.

سید جمال‌الدین صمصام شریعت با اشاره اینکه با رونق این شهرک مطب‌های آمادگاه به سمت شهرک سلامت انتقال می‌یابد، افزود: به دلیل اینکه این مکان از امکانات کاملی برخوردار است، سبب جذب توریست درمانی می‌شود.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان بیان کرد: شهر اصفهان با تجمع بیش از حد مطب‌ها در برخی از خیابان‌های مرکزی شهر روبه‌رو است و ایجاد شهرک سلامت می‌تواند به بهبود حمل و نقل ترافیک کمک کند.

احمدرضا مصور تصریح کرد: این مکان یک مرکز تخصصی و تجمعی است و می‌تواند به بیماران در انتخاب نوع خدمات کمک شایانی کند.

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان نیز گفت: شهرک سلامت در خاورمیانه بی‌نظیر است، چراکه این شهرک با استاندارد به روز دنیا در حال اجراست تا به شهروندان بهترین خدمات ارائه شود.

ایرج مظفر خاطرنشان کرد: وجود کلینک‌های تخصصی و پارکینگ سبب می‌شود تا شهروندان از خدمات خوبی بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715