یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگ و هنر
چاپ خبر
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۸
مجموعه پوسترهای سیر نمایشگاهی
 (جنگی که نمی بینیم!) پوستر شماره ۴: بت من   

شخصیت بتمن همچون سوپرمن، مرد عنکبوتی، بن تن و دیگر شخصیت هایی از این دست یک منجی هالیوودی است. شخصیتی میلیاردر و خوش گذران و در عین حال بشر دوست که با استفاده از نبوغ و توانایی فیزیکی و تکنولوژی به مبارزه می پردازد

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، «جنگی که نمی بینیم» پژوهشی پیرامون شخصیتهای انیمیشنی و مخرب غربی است که در آن ۱۴ شخصیت کارتونی و ۳ کمپانی بزرگ انیمیشن سازی مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته است.

گفتنی است، این سیر نمایشگاهی کاری از موسسه «فرهنگ اول» است که نسخه پیش نمایش آن به طور اختصاصی در پایگاه خبری تحلیلی ندای اصفهان نیز منعکس خواهد شد. هر شخصیت در قالب یک اینفوگرافی معرفی شده است.

برای تهیه سیر نمایشگاهی “جنگی که نمی بینیم!” می توانید به سایت farhangeaval.ir مراجعه نمایید و یا با شماره ۰۳۱۹۵۰۱۹۵۹۰ تماس بگیرید.

فرهنگ اول

بت من (Batman)

شرکت های دیسی کامیکس و برادران وارنر با همکاری یک دیگری اقدام به خلق شخصیت بتمن می کنند.

باب کین و بیل فینگر دو خالق اصلی شخصیت بتمن هستند که بتمن را از شخصیتهای شرلوک هلمز، زورو و نقاشی های لئوناردو داوینچی الهام گرفته اند.

بتمن همچون شخصیت هایی مثل سوپرمن، مرد عنکبوتی، بن تن و دیگر شخصیت هایی از این دست یک منجی هالیوودی است. بتمن مانند سوپرمن کار خود را با داستان های مصور آغاز می کند و از سال ۱۹۸۹ با کمک هالیوود وارد عرصه سینما می شود. بتمن شخصیتی میلیاردر و خوش گذران و در عین حال بشر دوست است، او فاقد نیروی خارق العاده ای است و با استفاده از نبوغ فکری و توانایی فیزیکی و تکنولوژی به مبارزه می پردازد.

ترویج خشونت و بی رحمی، منجی سازی دروغین، توهم آفرینی و عدم تعلق به قیود خانواده از آثار مخرب شخصیت بتمن است.

بتمن

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق