یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگ و هنر
چاپ خبر
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۲
مجموعه پوسترهای سیر نمایشگاهی +نحوه خرید
 (جنگی که نمی بینیم!) پوستر شماره ۲: سوپرمن   

منجی سازی دروغین و تحریف منجی واقعی همواره از نقاط برجسته در سینمای هالیوود بوده و هست. از شخصیت هایی مانند سوپرمن که از سال ۱۹۳۳ با داستان تصویری وارد این عرصه شدند تا پاندای کنگ فو کار که در سال ۲۰۰۸ پا به این عرصه گذاشت همواره بحث داغ محافل بوده است

به گزارش ندای اصفهان، مجموعه پوسترهای «جنگی که نمی بینیم!» پژوهشی پیرامون شخصیت های انیمیشنی و مخرب غربی است که در آن ۲۰ شخصیت کارتونی و کمپانی های بزرگ انیمیشن سازی مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته است.

گفتنی است، این سیر نمایشگاهی کاری از موسسه «فرهنگ اول» است که نسخه پیش نمایش آن به مرور در پایگاه خبری تحلیلی ندای اصفهان نیز منعکس خواهد شد. هر شخصیت در قالب یک اینفوگرافی معرفی شده است.

برای تهیه سیر نمایشگاهی «جنگی که نمی بینیم» می توانید به سایت farhangeaval.ir مراجعه نمایید و یا با شماره ۰۳۱۹۵۰۱۹۵۹۰ تماس بگیرید.

کانال تلگرام فرهنگ اول: @farhangeaval_ir

لوگو فرهنگ اول

سوپرمن (Superman)

منجی سازی دروغین و تحریف منجی واقعی همواره از نقاط برجسته در سینمای هالیوود بوده و هست. از شخصیت هایی مانند سوپرمن که از سال ۱۹۳۳ با داستان تصویری وارد این عرصه شدند تا پاندای کنگ فو کار که در سال ۲۰۰۸ پا به این عرصه گذاشت همواره بحث داغ محافل بوده است.

ترویج خشونت، ایجاد شبهه در اعتقادات دینی از جمله مواردی است که در سوپرمن دیده می شود.

تا کنون حدود ۱۱۳ سریال انیمیشنی از این شخصیت کارتونی تولید شده و این در کنار فیلم های سینمایی و بقیه محصولاتی است که از این شخصیت وجود دارد. سوپرمن فقط به صورت انیمیشن و فیلم سینمایی در جهان به نمایش در نمی آید بلکه داستانهای مصور سوپرمن هنوز هم مخاطب خود را دارد.

سوپرمن موجودی فضایی است که یک شهروند آمریکایی معرفی می شود؛ شرکت تایم وارنر و دی سی کامیکس دو شرکتی هستند که با همکاری یکدیگر به خلق شخصیت سوپرمن پرداخته اند.

سوپرمن

برچسب‌ها: , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق