سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۲
​ديدار اعضاي شورا و شهردار اصفهان با آيت الله مقتدايي؛
 نقاط محروم شهر اصفهان باید در قالب طرح جامع به گوش مسئولان دولتی برسد   

اعضاي شوراي شهر و شهردار اصفهان با آيت الله مقتدايي عضو مجلس خبرگان رهبري ديدار كردند.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از ایمنا، آیت الله مقتدایی در این دیدار گفت: متاسفانه اصفهان به عنوان شهر برخوردار تلقی شده که باید مورد بررسی قرار گیرد که دلیل این تلقی چیست و تلاش شود که طی طرحی جامع نقاطی که دچار محرومیت هستند به گوش مسئولان دولتی رسانده شود.
وی با اشاره به شعار امسال تحت عنوان همدلی و همزبانی افزود: خدا را شکر در مسئولان شهر و استان این همدلی و همزبانی کاملا مشهود است و امیدواریم این همدلی و همزبانی در جهت حمایت از محرومان و ضعفا باشد.
آیت الله مقتدایی با اشاره به روایاتی از امامان در خصوص پذیرش مسئولیت در جامعه تصریح کرد: مسئولان باید از فرصتی که در حال حاضر در اختیار دارند، برای قیامت خود توشه ای آماده نمایند چرا که این پست و مقام ها زودگذر است.
عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: مراجعه زیاد ارباب رجوع به شهرداری نسبت به دیگر سازمان ها نعمتی است که در اختیار مسئولان شهرداری قرار گرفته است.
آیت الله مقتدای اظهار داشت: اگر این خدمات به نیت تقرب الهی باشد، ثواب آن قطعا از عبادات دیگر بیشتر خواهد بود.
در این دیدار رییس شورای اسلامی شهر اصفهان نیز ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام صادق(ع) با اشاره به مشکلات و معضلات شهر اصفهان گفت: امیدواریم با تغییرات بنیادینی که در شهرداری اصفهان حاصل شده روح تازه ای در سیستم شهرداری دمیده شود.
همچنین دکتر جمالی نژاد شهردار اصفهان از فعالیت ها و خدمات دکتر سقائیان نژاد تجلیل کرد و توضیحاتی در رابطه با وضعیت نامناسب شهر اصفهان در خصوص مشکلات زیست محیطی ارائه نمود.
گفتنی است در این دیدار اعضای شورای شهر از جمله محمدرضا فلاح و عباس حاج رسولیها و دکتر مقتدایی نمانیده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و دکتر مختاری مدیر منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان حضور داشتند.

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق