جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۷

حجت‌الاسلام طباطبایی

فائزه هاشمی‌ باید استغفار کند/ دوستی با بهائیان گناه کبیره است/ او باید از ملت انقلابی ایران عذرخواهی کند

استاد اخلاق گفت: فائزه هاشمی‌رفسنجانی باید استغفار کند. وی باید از ملت انقلابی ایران و شیعیان و آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی عذرخواهی کند.

به گزارش ندای اصفهان ،حجت‌الاسلام سیدمهدی طباطبایی استاد اخلاق در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی با اشاره به نظر فقها درباره فرقه ضالّه بهائیت، گفت: ضال به‌معنای گمراه است و بهائیت یک گروه سیاسی است که مشی اصلی آنها بیگانگان هستند و این‌گونه پرورش یافته‌اند و صاحب‌نظر نیستند.

وی ادامه داد: فرقه بهائیت خانواده‌ یا گروهی هستند که می‌خواهند در کشور رسوخ پیدا کنند و به‌نوعی ضربه به مسلمانان و به‌ویژه شیعیان بزنند و در تاریخ سابقه ندارد که در میان مسلمانان و شیعه کسی وجود داشته باشد که از عقاید آنها خبر نداشته باشد و نگاه به آنها مثبت و مناسب نیست.

این استاد اخلاق با بیان اینکه نظر علما و صاحب‌نظران شیعه درباره فرقه بهائیت آشکار است، گفت: افکار این فرقه برای مردم نیز آشکار است.

حجت‌الاسلام والمسلمین طباطبایی در پاسخ به سؤالی مبنی بر “اگر فردی با اعضای این فرقه دیدار داشته و اظهار دوستی با آنان داشته باشد، حکمش از نظر فقها چیست؟” گفت: دیدار کردن چند نوع است، به‌طور مثال دیداری با حجتیه وجود داشت که برخی وارد این فرقه می‌شدند و خودشان را مسلمان نشان نمی‌دادند که به آنها حمله شود، حتی تغییرات زیادی در این گروه دادند و جنبه سیاسی به خود گرفتند، تنها به این دلیل بود که میان آنها نفوذ مثبت داشته باشند و آنها را بشناسند تا بعدها آنها را دستگیر کنند که در نهایت عده‌ای از آنها به خارج از کشور فرار کردند.

وی ادامه داد: اگر کسی بخواهد با اعضای فرقه بهائیت دوستی کند قطعاً گناه کبیره مرتکب شده است.

این استاد اخلاق در پاسخ به سؤالی مبنی بر “خانم فائزه هاشمی‌رفسنجانی اخیراً با یکی از سرکردگان فرقه ضاله بهائیت دیداری داشته و حتی پس از انتقاد آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی مبنی بر این دیدار، وی با یکی از رسانه‌های خارجی مصاحبه داشته و اعلام کرده که بهائیان دوستان وی هستند و از این دیدار پشیمان نیست، نظر شما چیست؟” تصریح کرد: دیدار خانم هاشمی با یکی از سرکردگان فرقه ضاله بهائیت با فرهنگ شیعه و اسلامی ما همخوانی ندارد و زننده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین طباطبایی با بیان “من هم ماجرای دیدار خانم فائزه هاشمی را شنیدم و یقین نکردم”، ادامه داد: این موضوع برایم سنگین بود و من متعجب شدم که چطور می‌شود شخصی که سوابق بهائیت را می‌داند و فرزند عالم و مفسر قرآنی چون آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی است که خودش از مبارزین در مسیر انقلاب و دلسوز نظام است این کار را کرده، ولو به اینکه دوستی باشد یا ملاقات باشد.

وی ادامه داد: متأسفانه با این حرکات دشمنان نسبت به خانواده‌های دین‌دار سوژه درست می‌کنند.

این استاد اخلاق با ابراز “متذکر می‌شوم که خانم فائزه هاشمی در صدد برآید تا این کار  را اصلاح کند”، گفت: وی باید استغفار کند. وی باید از ملت انقلابی ایران و شیعیان و آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی عذرخواهی کند.

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


ثبت نام مدرسه علمیه مشکات ویژه دانشجویان تراز انقلاب 09133663084
ثبت نام مدرسه علمیه مشکات ویژه دانشجویان تراز انقلاب 09133663084
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715