چهارشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۶
دبیر انجمن موزه‌داران اصفهان:
 اصفهان میزبان همایش روز جهانی موزه/ نخستین همایش موزه‌های برتر استان اصفهان برگزار می‌شود   

دبیر انجمن موزه‌داران استان اصفهان از میزبانی اصفهان در همایش روز جهانی موزه خبر داد و گفت: نخستین همایش موزه‌های برتر استان اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش ندای اصفهان ،عباس نکویی با اشاره به برگزاری همایش موزه‌داران در اصفهان اظهار داشت: همایش موزه‌داران ۲۶ اردیبهشت‌ماه با مشارکت موزه آموزش‌وپرورش برگزار می‌شود، همچنین نمایشگاهی از عملکرد انجمن موزه‌داران اصفهان با مشارکت میراث فرهنگی از ۲۶ اردیبهشت تا ۱ خرداد در اصفهان برگزار می‌شود.

وی افزود: این همایش هم‌زمان با روز جهانی موزه و در هفته میراث فرهنگی و با حضور مدیران، موزه‌داران و هنرمندان برگزار می‌شود.

دبیر انجمن موزه‌داران استان اصفهان با اشاره به دیدار این انجمن با استاندار اصفهان گفت: با توجه به اشرافیت استاندار و مدیرکل میراث فرهنگی بر سرمایه‌های اصلی انجمن موزه‌داران که همان نیروی انسانی بافکر و اندیشه و دانش و آگاهی است، مقرر شد که نماینده این انجمن در کارگروه ساخت موزه بزرگ اصفهان حضور داشته باشد و از نظرات این انجمن در تکمیل و راه‌‌اندازی این موزه استفاده شود.

وی با اشاره به اولویت‌های انجمن موزه‌داران برای تقویت زیرساخت‌های موزه‌های استان اصفهان تصریح کرد: در همین راستا نخستین همایش موزه‌های برتر استان اصفهان با حضور نماینده میراث فرهنگی استان، موزه‎داران و فعالان این عرصه برگزار می‌شود که موزه‌ها در راستای شاخص‎های تعیین شده مورد بازدید قرار می‌گیرد.

نکویی با اشاره به برگزار جلسات ماهیانه انجمن موزه‌داران در سطح استان اصفهان گفت: این جلسات در موزه‌های مختلف سطح استان اصفهان با هدف شناسایی ظرفیت‌ها، مشکلات و چالش‌های موزه‌ها برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


ایرانی بخرید
ایرانی بخرید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق