پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۵
آب گل آلود!
 برخورد با دشمن به طریقه یهود!   

در حالي كه اين قوم جمعيت بسيار اندكي دارد و بيشترين مخالف از نظر اعتقادي را در سراسر جهان داراست با اين حال توانسته تا حدودي اهداف خود را پيش برد، پس بهتر است كه شیوه برخورد اين قوم با دشمنانش را نظاره كنيم...

ندای اصفهان- حجت الاسلام ایمان محمدی/

هر شخص یا گروه یا مکتبی که در پی هدفی در حرکت باشد برای به سر منزل مقصود رساندن هدف خویش باید دشواری هایی را پشت سر نهد. هرچه هدف بزرگتر باشد مطمئناً دشواری ها بیشتر خواهد بود و دشمنی ها و مخالفت ها شدیدتر، حال اگر هدف اعتقادی باشد و دشمنی نیز اعتقادی، اختلاف بسیار شدید خواهد بود زیرا سخت ترین جنگ ها در دشمنی های اعتقادی پیش می آید. در این زمان سوال مهمی پیش می آید و آن اینکه چگونه با دشمنی که از نظر اعتقاد با ما مخالف است روبرو شویم؟

به این سوال صهیونیست ها به خوبی جواب داده و عمل کرده اند؛ در حالی که این قوم جمعیت بسیار اندکی دارد و بیشترین مخالف از نظر اعتقادی را در سراسر جهان داراست با این حال توانسته تا حدودی اهداف خود را پیش برد، پس بهتر است که شیوه برخورد این قوم با دشمنانش را نظاره کنیم. در این نوشته برخورد صهیونیست ها با سرسخت ترین دشمنانش یعنی مسلمانان شیعه را به طور مختصر بررسی می کنیم.

صهیونیسم

اولین تلاش هر شخص برای مقابله با دشمن خویش سعی بر همسو کردن فکری دشمن با خود و اگر نتوانست حداقل سعی بر از بین بردن دشمنی است. در ابتدا یهود سعی کرده در بین مسلمانان، همچنین شیعیان، با فرقه سازی و دین سازی اعتقاد به دشمنی با یهود را از بین ببرد که می توان به چند مورد اشاره کرد:

۱- ساختن فرقه گمراه بهائیت از دل شیعه با تفکرات جالبی چون: «به همه ی انسان ها با هر تفکری باید احترام گذاشت»، «با هیچ کس نباید وارد جنگ شد و با همه باید دوست بود»، «تبعیت از هر حاکمی لازم است» و امثال این تفکرها (رجوع شود به فصل پنجم دفتر اول کتاب گذرگاه تاریکی از استاد حامد نیازی) که این اعتقادات خلاصه می شود در نفی استکبارستیزی و باز کردن جاده ی استعمار برای هر مستعمر و مستکبری و چه جالب که این فرقه خارج شده از دل شیعه است؛ مکتبی با اعتقاد ضد استکباری شدید که ظلم کردن و ظلم پذیری هر دو را باطل دانسته و صراحتاً ظالمین را لعن می کند (سوره هود/ ۱۸ و شوری /۴۰ و…).

۲- ترویج حلقه های صوفیانه و عرفان های نوظهور در بین شیعیان با تفکراتی چون: «همه ی انسان ها وجودشان از وجود مطلق الهی گرفته شده پس برخورد با هر انسانی برخورد با خداست و باید از آن پرهیز شود». «دین و دین داری امری شخصی است و اگر انسانی خواهان رسیدن به کمالات است باید از توجه به غیر تهی باشد چون تشویش انسان را به سقوط می کشد» و امثال این تفکرات (رجوع شود فصل ششم کتاب درآمدی بر عرفان حقیقی و عرفان های کاذب آقای احمدحسین شریفی) که با اندک دقتی مخالفت شدید آن با اعتقادات شیعه آشکار می گردد زیرا شیعه علاوه بر وظیفه های شخصی برای هر کس، وظیفه های اجتماعی نسبت به افراد، حیوان ها، گیاهان و… نیز دارد که نفی هرگونه ظلم و استکبار و استعمار و همچنین مقابله با یهود (مائده/ ۸۲) از آن جمله است. ترویج تفکر صوفیانه در جامعه اسلامی، باز کردن راه چپاول و استعمار است برای مستکبران و یهودیان که مصداق دقیق و کامل مستکبر هستند.

۳- از دیگر برخوردهایی که دشمن را از مخالفت باز می دارد می توان به دشمن سازی برای او اشاره کرد به طوری که دیگر نتواند روی دشمن اصلی تمرکز کامل داشته باشد که در این طریق نیز یهودیان مواردی را پیاده کرده اند:

الف- ساخت دشمن درون دینی به نام وهابیت با تفکری ضد شیعی که ظهور آن را می توان در داعش و النصره دید که از کشورهایی چون عربستان و قطر و… تامین می شوند. هدف آنها تخریب جبهه ی مقاومت (تفکر ضد صهیونیسم) است و با اینکه در قرآن کریم بدترین دشمن مسلمانان یهودیان شمرده شده اند (مائده/ ۸۲) و این گروه ها نیز به فلسطین اشغالی نزدیک هستند ولی تا به حال کوچکترین برخوردی دیده نشده و این نیست مگر به خاطر تفکر تحریفی و افراطی وهابی آن ها که می گویند شیعیان رافضی هستند و رافضی ها بدتر از یهود پس اول باید آن ها را از بین ببریم!

ب- ساخت تفکر نژادپرستی بین مسلمانان و از بین بردن اتحاد آنان که از دو جهت پیاده می شود:

– از طریق کشورهای عربی با تزریق تفکر برتر بودن نژاد عرب و متحد کردن آن ها بر علیه ایران که مرکزیت شیعه را دارد با حربه ی «ما عربیم و نباید با عجم متحد شویم و نباید عجم ها در راس امور باشند».

– از طریق داخل ایران با تزریق تفکر «ما ایرانی هستیم با تمدن چند هزار ساله و ما را با این عرب های سوسمار خور چه کار و چرا باید به آن ها کمک کنیم!؟»

این تفکر در هر دو دسته خطرناک است چون ما همگی مسلمان و دارای دشمن واحد هستیم. درست است که درون خود نیز اختلافاتی داریم ولی باید دشمن اصلی را از میان برداریم که متاسفانه این تفکرات ما را به خود مشغول داشته و از دشمن اصلی پرت شده ایم.

۴- از دیگر برخوردها با مخالف می توان به مأیوس سازی او از دشمنی اشاره کرد که از طریق بزرگ جلوه دادن مشکلات و القای تفکر ضعف در مقابله صورت می گیرد که به چند نوع آن اشاره می کنیم:

الف- بزرگ جلوه دادن مشکلات اقتصادی و گاهاً ایجاد خلل در اقتصاد جامعه شیعی با تحریم و فشار و تزریقِ تفکرِ «ما نمی توانیم» (جلوگیری از پیشرفت اقتصاد داخلی) و وابسطه کردن اقتصاد ما به خودشان تا در زمان نیاز از این عدم استقلال در امور اقتصادی به نفع خود بهره برداری کنند.

ب- ضعف انگاری دفاعی و إلقای تفکر ابرقدرتی برخی کشورها و جاری کردن اصطلاحات پوسیده ای چون پلیس جهان و… که توجه و قبول این سخنان باعث ایجاد سستی در مبارزه و مأیوس شدن از هدف می شود.

ج- ایجاد خلل های سیاسی با نفوذ در میان نخبگان سیاسی و تزریق تفکرات خود به این عزیزان یا حداقل نفوذ در انتخابات و روی کار آوردن کسانی که نسبت به هدف جامعه شیعی سست باشند و… (رجوع شود به کلید واژه IRAN PROJECT در مسائل سیاسی) اگر نشد، سعی در ایجاد مشکل با فتنه سازی و متشنج کردن فضای داخلی کشور و تلاش برای از بین بردن امنیت داخلی که نقطه ی اساسی و قوت هر کشوری است.

***

طریقه های ذکر شده برخی از کارهای یهودیان صهیونیست برای از جاده خارج کردن دشمن خود است که آن ها برای همه ی دشمنانشان پیاده می کنند و این مصداق دقیق ضرب المثل ما ایرانی ها (آب را گل آلود کردن و ماهی گرفتن است) و اگر در آخر هیچ کدام از این طرق جواب نداد، به ترور شخصیت ها و جنگ برای از بین بردن دشمن روی می آورند (البته اگر بتوانند).

در آخر باید گفت هدف عالی جامعه شیعی محقق خواهد شد و حکومت عدل الهی به دستان حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف بر قرار خواهد شد هر چند دشمنان نخواهند.

«فأصْبِرْ وَالْعاقِبَهُ لِلْمُتَّقینَ» (هود/۴۹)

دریافت فایل صوتی این مقاله با خوانش نویسنده: دانلود

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

 1. بینام گفت:

  سلام علیکم.دراینکه یهود دشمن دیرنه و سر سخت ترین دشمن اسلام و مخصوصا مذهب تشیع است شکی نیست.اما اینکه تمام موارد فوق زیر سر یهود است نیاز به ادله و مدرک دارد، در غیر این صورت ادعایی بیش نیست چراکه ما ابنا الدلیل هستیم .از طرفی یکی از بزرگترین خصیصه های دین یهوداثر ازخود جای نگذاشتن است. لذا اگر خواهان انیم که حرف ما مقبول واقع شود باید مستدل صبت کنیم.
  0  0
  • ايمان محمدي گفت:

   سلام علیکم. در جواب دوست عزیز باید بگم که اگر اهل تحقیق هستید می توانید حول پروتکل های یهود و تلمود یهود در مورد بحث مذکور تحقیق کنید و اگر اهل مطالعه هستید می توانید به سایت های یهودی شناسی مثل jscenter.ir یا کتب مرجع در این مورد مثل کتاب زرسالاران یهودی و پارسی آقای شهبازی رجوع کنید. با تشکر
   0   0
 2. یهودشناس گفت:

  یهود اختلافات موجود را تشدید می کند و ریشه اختلافات در جای دیگر است
  0  0
نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز