پنجشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۴

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان:

تسخیر فکر نخبگان از مهم‌ترین شکل‌های نفوذ است/ آمریکایی‌ها در برجا‌م به تعهداتشان ‌عمل نکردند‌

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه از مهم‌ترین شکل‌های نفوذ تسخیر فکر نخبگان است، گفت: نسل انقلابی موجود در کشور باید علم را ‌به‌گونه‌ای به نسل‌های بعدی تحویل دهد که آنها ضد استکبار و ضد صهیونیست در صحنه حاضر شوند.

به گزارش ندای اصفهان، سردار غلامرضا سلیمانی  در جمع نخبگان، فرهیختگان و صاحب‌نظران بسیجی استان اصفهان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب امسال را به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام‌گذاری کردند بنابراین باید از تئوری‌ها عبور کنیم و به یک صحنه عملیاتی در جنگ اقتصادی که دشمن از سالیان گذشته تدارک دیده وارد شویم.

وی افزود: دشمن در سال‌های گذشته به‌بهانه دستیابی نظام مقدس جمهوری اسلامی به چرخه فناوری غنی‌سازی سوخت و اورانیوم به‌منظور استفاده صلح‌آمیز، تحریم‌های گسترده‌ای را علیه ملت ایران اجرایی کرد، در ادامه مذاکرات هسته‌ای انجام و توافقی به‌نام برجام حاصل شد اما آمریکایی‌ها به تعهدات خود عمل نکردند.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها به سلسله اقداماتی دست زدند که نشان داد به‌دنبال امتیاز دادن نیستند، افزود: آمریکایی‌ها فکر می‌کنند ما به‌دلیل وضعیت و مشکلات اقتصادی حاصل از تحریم‌ها پای میز مذاکره رفته‌ایم و این تحلیل‌های غلط سبب شده تا فشارهای دیگری را وارد کنند و به‌دنبال برجام‌های دیگری باشند.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب به‌سرعت این توطئه دشمن را خنثی و از رخ دادن برجام‌های دیگر جلوگیری کردند، تصریح کرد: تبیین و روشنگری درباره شرایط انقلاب اسلامی و عمق دشمنی غربی‌ها و صهیونیست‌ها با اسلام و انقلاب، در سطح دانشگاه‌ها و مدارس و در مجامع فرهنگی انجام نگرفته که نقطه قابل‌تأملی است.

سردار سلیمانی تأکید کرد باید از کسانی که به‌دنبال بزک کردن چهره آمریکایی‌ها هستند پرسید: “آمریکایی‌ها چه‌خدمتی را به کدام کشورهای اسلامی و به نظام جمهوری اسلامی داشته‌اند که برخی حل مشکلات را به کنار آمدن با آنها گره زده‌اند؟

وی افزود: بسیاری از اتفاقات و شرایط موجود به‌دلیل خصومت‌ها و دشمنی‌های اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها با کشورهای اسلامی منطقه است و چیزی جز جنگ و کشتار در کارنامه آمریکایی‌ها وجود ندارد.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان مهم‌ترین جنگ اخیر را دستبرد آمریکا به دارایی‌های ایران برشمرد و گفت: بسیاری از پول‌ها و اموال ایران توسط آمریکایی‌ها بلوکه شده و به تصرف درآمده است.

وی رسالت مجمع بسیج استان را شناساندن غرب به جوانان و نسل آینده کشور دانست و تصریح کرد: محو اسرائیل از صحنه روزگار، راهبردی در منطقه غرب آسیا است و به‌منظور آزادی قدس و محو رژیم صهیونیستی در سواحل مدیترانه شهدای زیادی تقدیم اسلام شده است.

سردار سلیمانی تأکید کرد: نسل انقلابی موجود در کشور باید علم را به‌گونه‌ای به نسل‌های بعدی تحویل دهد که آنها ضداستکبار و ضدصهیونیست در صحنه حاضر شوند، نباید حلقه مفقوده‌ای به وجود آید که نسل‌های آینده نسبت به این موضوعات حساسیتی نداشته باشد.

فرمانده سپاه استان اصفهان تأکید کرد: نفوذ به این معناست که دشمن در فکرها رخنه کند و سخنی گفته شود که دشمن آن را می‌پسندد، یکی از مهم‌ترین شکل‌های نفوذ، تسخیر فکر و اراده نخبگان توسط دشمن است بی‌آنکه بخواهد هزینه کرده یا عواملی بیگانه را وارد کند به این شکل که توسط عوامل داخلی و خودی ضربه می‌زند.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


ثبت نام دبستان پسرانه تربیتی طاها
ثبت نام دبستان پسرانه تربیتی طاها
خرید کتاب «بخوانید، اراده کنید و ثروتمند شوید»
خرید کتاب «بخوانید، اراده کنید و ثروتمند شوید»
خرید کتاب «پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی» (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب «پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی» (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715