پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگی
چاپ خبر
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۳
مدیرکل آموزش و پرورش اصفهان:
 برنامه‌های مرتبط با سالم‌سازی اجتماعی و روانی در آموزش و پرورش اصفهان تدوین شد   

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در آموزش و پرورش مدنظر است، گفت: آموزش و پرورش اصفهان در راستای سالم‌سازی اجتماعی و روانی برنامه‌هایی را تدوین کرده است.

به گزارش ندای اصفهان ،محمدحسن قائدی‌ها عصر امروز در همایش یکصدمین سال تأسیس آموزش و پرورش در شهرضا، با تأکید بر اینکه تعلیم و تربیت باید در صدر برنامه همه دولت‌مردان و مجلس باشد، اظهار داشت: سند افتخار شهرضا علمای بزرگ و فرهنگیان و شهدای این شهر است.

وی با بیان اینکه تنها رئیس آموزش و پرورش شهید، شهید زمانی از شهرستان شهرضاست، گفت: شهید همت، یک شهید بین‌المللی است و هر کجا که قدم می‌گذاریم آوازه شهید همت شنیده می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به اینکه آموزش و پرورش استان اصفهان با حدود ۸۵۰ هزار دانش‎‏آموز در یک گستره وسیع در حال فعالیت است، اظهار داشت: استان اصفهان دارای ۶۰ هزار فرهنگی شاغل و ۷۵ هزار فرهنگی بازنشسته است.

وی با اشاره به منویات رهبر انقلاب درباره معلمان، تصریح کرد: سرمایه‌گذاری در آموزش و پرورش یکی از مسائلی است که باید مورد توجه قرار گیرد، البته سرمایه‌گذاری مالی تنها مد نظر نیست، آموزش و پرورش اصفهان در راستای سالم‌سازی اجتماعی و روانی برنامه‌هایی را تدوین کرده است.

قائدی‌ها با بیان اینکه امروزه استفاده از توانمندی نیروی انسانی ملاکی برای مقایسه کشورها به شمار می‌رود، گفت: کشوری که بتواند به خوبی از سرمایه‌های اجتماعی استفاده کند، در این زمینه حرف نخست را می‌زند زیرا استفاده بهینه از سرمایه اجتماعی نشان از پیشرفت و تعالی جوامع دارد.

به گزارش تسنیم عصر امروز با حضور حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش‌ و پرورش، محمدحسن قائدی‌ها مدیرکل آموزش و پرورش استان، فرماندار، نماینده مردم در مجلس، مسئولان شهرستان، فرهنگیان، بازنشستگان، رؤسای چهل‌گانه آموزش و پرورش استان همایش یکصدمین سال تأسیس آموزش و پرورش شهرضا در سالن سرو مجتمع شهید مدرس برگزار شد.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق