شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگی
چاپ خبر
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۳

مدیرکل آموزش و پرورش اصفهان:

برنامه‌های مرتبط با سالم‌سازی اجتماعی و روانی در آموزش و پرورش اصفهان تدوین شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در آموزش و پرورش مدنظر است، گفت: آموزش و پرورش اصفهان در راستای سالم‌سازی اجتماعی و روانی برنامه‌هایی را تدوین کرده است.

به گزارش ندای اصفهان ،محمدحسن قائدی‌ها عصر امروز در همایش یکصدمین سال تأسیس آموزش و پرورش در شهرضا، با تأکید بر اینکه تعلیم و تربیت باید در صدر برنامه همه دولت‌مردان و مجلس باشد، اظهار داشت: سند افتخار شهرضا علمای بزرگ و فرهنگیان و شهدای این شهر است.

وی با بیان اینکه تنها رئیس آموزش و پرورش شهید، شهید زمانی از شهرستان شهرضاست، گفت: شهید همت، یک شهید بین‌المللی است و هر کجا که قدم می‌گذاریم آوازه شهید همت شنیده می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به اینکه آموزش و پرورش استان اصفهان با حدود 850 هزار دانش‎‏آموز در یک گستره وسیع در حال فعالیت است، اظهار داشت: استان اصفهان دارای 60 هزار فرهنگی شاغل و 75 هزار فرهنگی بازنشسته است.

وی با اشاره به منویات رهبر انقلاب درباره معلمان، تصریح کرد: سرمایه‌گذاری در آموزش و پرورش یکی از مسائلی است که باید مورد توجه قرار گیرد، البته سرمایه‌گذاری مالی تنها مد نظر نیست، آموزش و پرورش اصفهان در راستای سالم‌سازی اجتماعی و روانی برنامه‌هایی را تدوین کرده است.

قائدی‌ها با بیان اینکه امروزه استفاده از توانمندی نیروی انسانی ملاکی برای مقایسه کشورها به شمار می‌رود، گفت: کشوری که بتواند به خوبی از سرمایه‌های اجتماعی استفاده کند، در این زمینه حرف نخست را می‌زند زیرا استفاده بهینه از سرمایه اجتماعی نشان از پیشرفت و تعالی جوامع دارد.

به گزارش تسنیم عصر امروز با حضور حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش‌ و پرورش، محمدحسن قائدی‌ها مدیرکل آموزش و پرورش استان، فرماندار، نماینده مردم در مجلس، مسئولان شهرستان، فرهنگیان، بازنشستگان، رؤسای چهل‌گانه آموزش و پرورش استان همایش یکصدمین سال تأسیس آموزش و پرورش شهرضا در سالن سرو مجتمع شهید مدرس برگزار شد.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715