چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۰
آیت الله آملی لاریجانی در جلسه عالی مسئولان قضایی مطرح کرد؛
 امنیت کشور برای مردم ملموس است   

رئیس قوه قضاییه گفت: امنیتی که امروز برای مردم ما ملموس است، حتی در کشورهای غربی و اروپایی نیز چنین امنیتی نیست و باید قدردان آن باشیم.

به گزارش ندای اصفهان ،آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قضایی با تبریک روز پاسدار و جانباز افزود: پاسدران جمهوری اسلامی ایران همانطور که از ابتدا نیز این سازمان ‌(سپاه) به همین منظور تشکیل شد واقعا افتخار این نظام و مردم بوده اند و در طول دوران دفاع مقدس و تمام جبهه هایی که برای اسلام و جبهه جهاد بود ، ورود پیدا کرده اند حتی در بیرون مرزهای جمهوری اسلامی نیز برای دفاع از مظلومان دفاع کردند.

وی گفت: این جهادها چیزی نیست که از یاد مردم برود لذا همه مردم قدردان این نعمت هستند.
رئیس قوه قضاییه افزود: ‌امنیتی که در این کشور است، به سبب جانفشانی و فداکاری های همین پاسداران و همه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی و دستگاه های امنیتی است که این امنیت را باید قدر بدانیم.
وی گفت: این امنیتی که امروز برای مردم ما ملموس است حتی در کشورهای غربی و اروپایی نیز چنین امنیتی نیست و باید این را قدر بدانیم چرا که کفران نعمت موجب زوال نعمت است .
آیت الله آملی لاریجانی افزود‌: برخی با اینکه در این فضای واقعی امنیت را احساس می کنند اما منکر آن هستند و این کفران نعمت است.
وی گفت: جمهوری اسلامی ایران امروز به حمدلله هم مقتدر و هم دارای امنیت است که نه فقط در کشورهای همسایه نظیر آن نیست بلکه در قلب اروپا نیز چنین امنیتی وجود ندارد .
رئیس قوه قضاییه افزود: کارهایی که تروریست ها در اروپا انجام می دهند اینها هنوز نتوانسته اند در کشور ما ردّ پا و جای پایی پیدا کنند .
آیت الله آملی لاریجانی گفت: از خداوند متعال می خواهیم توفیق این نیروهای مسلح را بدهد.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق