شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۹

واکنش‌ چهره‌ها به اشغال خان طومان

کلاغا اطراف منو گرفتن از دورِ مزرعه هنوز نرفتن…

بسیاری از چهره‌های معروف کشورمان به محاصره رزمندگان مقاومت در منطقه «خان طومان» که در نهایت منجر به اشغال این منطقه توسط تروریست‌ها شد، واکنش نشان دادند.

به گزارش ندای اصفهان ، حمیدرضا تاجی: طبق گزارش های رسیده، منطقه «خان طومان» در استان حلب بار دیگر به دست تروریست ها افتاده است، به طوری که در حملات سنگین و غافلگیرانه تکفیری ها، متاسفانه تعدادی از نیروهای ارتش سوریه و مقاومت اسیر و تعداد دیگری به شهادت رسیدند و پیکرهای برخی از انها هم بدست تروریست ها افتاده است.

این اقدام تروریست های تکفیری با واکنش چهره های نام آشنای کشورمان روبرو شد به طوری که بسیاری از آن ها با انتشار تصاویری از مردم خواستند تا برای رزمندگان اسلام و بازپس گیری مناطق از دست رفته دعا کنند.

 در ادامه واکنش تعدادی از این چهره های را مشاهده می کنید:

* بهنوش بختیاری(بازیگر):  هرچی هست و نیست از غیرت این مردان باشرفه… هرکی هرچی میخواد بگه….من نه مجوز میخوام.. نه پست دولتی..و نه از هیچ بنی بشری جز خدا میترسم… ولی وطن و هموطنم رو میپرستم…وبا تمام وجودم برای اسرا دعا میکنم…ما امنیت کشورمون رو ازین عزیزان داشتیم وداریم….ای خاک برسر من که یادم میره اگه هستم بخاطر وجود شهیدا و کسانیه که واسه منو شما جونشونو دادن…حاج قاسم سلیمانی همواره زنده باشی مرد…..رزمنده ها به شدت به دعای همه ما محتاجن….برای مدافعان حرم وهمه کسانی که برای هموطنشون میجنگن دعا کنیم……شرت کم داعش بی همه چیز…..یاحق….یاعلی

%image_alt%

پوریا پورسرخ (بازیگر): شیر بچه های ایرانی مدافع حرم، امشب بیشتر از هر شب دیگری به دعای ما احتیاج دارند … التماس میکنم با هر مسلک و عقیده همین الان دعا کنیم در بیان از محاصره خان طومان … درود به شرف و غیرتتون و خدا پشت و پناهتون..به امید خبرهای خوب.

%image_alt%

حمید داودآبادی(نویسنده): خان طومان چیست؟
خان طومان کیست؟!
خان طومان کجاست؟!
لبنان است یا عراق؟
سوریه است یا …
هر جا که هست، یقینا از دیشب برای من و تو نامی خواهد شد فراموش ناشدنی!
از دیشب که جسته و گریخته اخبار درگیری در شهر خان طومان در حومه جنوبی شهر حلب سوریه را دنبال می کردم، متعجب بودم که چقدر سنگ شده ام!
دیشب که من و تو، راحت زیر نسیم خنک پنکه و کولر خفتیم که داغ نکنیم،
چه داغها که بر چه دلها نشست!
دیشب که من از شدت لذت خواب و رفع خستگی خر و پفم بلند بود
دیشب که بسیاری زیر نم قشنگ باران لذیذانه خفتند،
کسانی بودند! – بله بودند، چون امروز نیستند دیگر – که زیر باران گلوله تا صبح مقاومت کردند!

از دیشب
چه نوعروسانی که بیوه گشتند
چه کودکان معصومی که یتیم گشتند
چه چشمانی که منتظر بر در نشستند
چه پدر و مادرهایی که برای سلامت بازگشتن فرزند خود، صلوات نذر کردند
و چه بچه هایی که هنگام بازگشت از مدرسه، تصویر پدر خود را بر بالای در خانه خواهند دیدند.

و اینها همه برای این است که ایران نشود سوریه و عراق، ناموسمان به تاراج نرود، دینمان به غارت نرود
کشورمان نشود جولانگاه تروریستهای خارجی داعشی، خاکمان نشود پایگاه جنایتکاران غربی و من و تو و ما.
مثل دیشب، راحت و آسوده در کنار زن و بچه خود بخوابیم، و خیالمان راحت باشد، کسانی هستند که در اوج عشق، از پدر و مادر و زن و فرزند خود بریده اند، تا ما، در امنیت کامل به سر بریم

حال می خواهد بفهمیم یا نفهمیم!
آنها به وظیفه عقلی و شرعی و میهنی خویش عمل می کنند
حتی اینکه عده ای ریشخندشان بزنند و بگویند
ماهی دهها میلیون تومان حقوق می گیرند
ذره ای در ایمان آنها خلل ایجاد نخواهد کرد
درست همچون ۸ سال دفاع مقدس

%image_alt%

سیدمجید بنی فاطمه(مداح اهل بیت):

رحمت خدابه لشکرباغیرت٢۵کربلا.
رحمت خدابه خانوادهای شهدا.
رحمت خدابه مادران شهیدبرور.
رحمت خدابه رهبرباشکوه مسلمین جهان.
رحمت خدابه سرداران باوفا.
رحمت خدابه جانبازان عزیز.
رحمت خدا به مردم خوب کشورم.
رحمت خدا به بجه های حزب الله.
رحمت خدابه شمشیرولایت حاج قاسم.
دنیابداند مااهل عاشوراییم.
برای سربلندی وبیروزی مدافعان حرم صلوات.

%image_alt%

* الهام حمیدی(بازیگر): از روزی که جنگ سوریه و نبرد با این داعش تکفیری شروع شد ،خیلی دوست داشتم به مردم عزیز کشورم و اول بخودم این نکته رو متذکر بشم که خیلی راحت می تونست و می تونه جنگی که بیرون مرز کشورمونه به داخل خاک ایران بیاد و این آرامش و امنیتی که بعضا خوشی زیر دلهامون شده رو از هممون بگیره بطوریکه فرصت تابیدن های ناجوانمردانه به همدیگر و هم نداشته باشیم ، پس بودند و هستند و خواهند بود غیور مردان و بزرگدلانی که برای امنیت و نام وطن و اعتلای دین و اعتقادشان جان بر کف گذاشتند و باز هم می گذارند ،درود بر شرف و غیرت و ایمانتان، اطمینان دارم راه حق و صاحبان حرم ها به مدافعانشان کمک خواهد کرد و آنها را در این راه پر خطر تنها نخواهد گذاشت اما دلم به درد میامد ضمن احترام به همه افکار و انجمن های مدافع حیوانات و حقوق آنها وقتی میدیدم در کشور و فضای مجازی اینقدر حامی و مدافعان حیوانات و طبیعت و محیط زیست ، حقوق بشر داریم اما در حمایت و دفاع از مدافعان حرم که همان مدافعان ایران و اسلام محسوب میشوند کوتاهی می کنیم و در ادای حق مطلب آنها که جان خود و حق فرزندان و خانواده شان را زیر پا گذاشته اند ، زبان بسته ایم امروز وقتی در چند پیج مردمی و عادی و حتی برخی از همکاران عزیزم این حمایت و حرکت و دیدم کلی خوشحال شدم هر چند که اینگونه حرکات و حمایت های ما ذره ای از رشادت های دلیرمردانی که در هر جای و مکانی برای ایران و ایرانی دفاع میکنند را جبران نمیکند اما بی انصافی است به آنها درود نفرستیم و یادشان نکنیم ، بویژه که این روزها که مدافعان حرم در خان طومان سخت گرفتار محاصره و جنگی سخت هستند و بیش از همیشه به دعا و نفس حق شما محتاجند .التماس دعا . (با احترام ویژه به همه عقاید و مسلک ها و جریان های فکری و حقوق همه حق های انسانی و حیوانی ) انتظار دارم باز عده ای نیاند تو اینجا و صفحات همکارانم با کوتاه فکری شروع کنند به این که چرا تیپ و مدل شما اینجوریه ؟ چرا خودمون جنگ نمی ریم ؟ یا علاقه مندان به حقوق حیوانات وغیره رو مقابل ما قرار بدند و..؟ این مطلب اعتقاد و نظر من بود چرا که اصلا این حقوق و مقایسه بین حیوان انسان شاید درست نباشه و صرفا هدف یاد و دعا و تلنگری بود که تا الکی برای همه دایه دلسوز تر از مادر نباشیم و همه جا شمع روشن نکنیم و معلومه که باید برای همه اصول اخلاقی و انسانی و مبارزه و روشنگری با اعمال بد و مثل مبارزه با دخانیات و مواد مخدر ، اسید پاشی و اختلاس و حیوان نیازاری و حق کشورمون تلاش کنیم .

%image_alt%

* مسعود ده‌نمکی(کارگردان): برای نبرد رزمنده ها دعا کنید

%image_alt%

سیدمحمود رضوی(تهیه کننده سینما و تلویزیون): شاید خیلی ها معتقد باشن که اتفاقات بدی در خان طومان در نزدیکی حلب در حال رخ دادنه ، بله اینکه رزمندگان مواضعی رو از دست بدن خبر خوبی نیست اما یادمون نره تمام اون عزیزان و برادرانی که رفتن برای جنگ با داعش و کفار و به عشق شهادت رفتن و هیچ آرزوی غیر شهادت نداشتن ، اونها برای دفاع از حریم بانوی مخدره کربلا ، ساکن دمشق ، حضرت زینب کبری (س) رفتن و عیدی خودشون رو از خانم گرفتن . این عکس برادر مدافع حرم که احتمالا از مجاهدین افغانستان هستن به خوبی نشون میده راه رو درست رفتن و اینها کینه از خانم حضرت زینب (س) دارند ، کینه ها از عاشوراست ، از طنین حیدری زینب (س). باید نشون داد راه این شهدا و اسرا پر رهروست و خیلی باید مراقبت کرد اسیر این تبلیغات رسانه ای داعش و حامیانش نشد ، هدف اونها ایجاد رعب و وحشت و مجهز، مسلح و به روز جلوه دادن تروریستها است.

%image_alt%

* علیرام نورایی(بازیگر): براى هموطنانمون و همه کسانى که علیه تکفیریهاى کثیف میجنگند و امشب در خان طومان محاصره شدند دعا کنید.

%image_alt%

* احد قدمی(مداح اهل بیت): همین چند وقته پیش،رِقَّه،روحیه در حدِّ عالی?حتما ببینید?
تهمت از زنا بدتر است……
چنتا نکته:اول اینکه با عکساو فیلمای این چند روزهء خان طومان احوالات خونوادهء بچه هارو بهم نریزید! دوم اینکه ما اهل بیت داریم و اونا ندارن و از این چیزا زیاد زمان جنگ عراق دیدیم که اهل بیت ع تو یه چشم بهم زدن هماهنگش کردن!! سوم اینکه دع و آیهالکرسی و صلوات برا شکستن محاصرهء بچه ها و انشالله آزادیشون به مدد بی بی س فراموش نشه و در آخر۴️⃣ نثار تک تک شهدای مدافع حرم علی الخصوص شهدای حادثهء خان طومان فاتحه ای در معییت صلوات هدیه کنید

%image_alt%

یاحا کاشانی(ترانه سرا و خواننده):

کلاغا اطرافِ منو گرفتن
از دور مزرعه هنوز نرفتن

همین الان باخبر شدم،تعدادى از برادران با غیرت،باشرف،مدافع حرم در خان طومان به محاصره تکفیریهاى و داعشى هاى پست فطرت دراومدن،که انشاالله به حق امام زمان و این وقت اذان هرچه سریعتر بتونن محاصره رو بشکنن.
خدایا خودت به دل مادر و پدر و زن و بچه هاى کوچیکشون رحم کن
کاش میتونستم یه کارى بکنم خدایا تو که میتونى کمکشون کن
لطفا دعا کنید، زیارت عاشورا و آیت الکرسى نذر کنید

%image_alt%

* محمدرضا شفیعی(تهیه کننده سینما و تلویزیون): این چه رازیست که هر بار بهار با عزای دل ما می آید!

%image_alt%

* حسین طاهری(مداح و فرزند محمدرضا طاهری):

کجاست زَهره ی کس کو مرا اسیر کند
کجا که دیده که روباه صید شیر کند
جهت همـراهی و همـدلی با چندتن از مجاهدان و مدافعان حرم که تعدادی از این دلاوران روز گذشته؛ در شهر خان طومان، اسیر و یا شهید گشته اند ، عنایت بفرمایید هر کس به نوبه ی خودش نـــــذری نماید تا ان شالله همانند همیــــشه با لطف و عنایت حضرت ایزد منان و با معجزه ی صلاحِ دعا و اشکِ تان حتماً و قطعاً فــرجی خواهد شد و طبق فرمایش فرمانده سپاه قدس حاج قاسم سلیمانی (حفظه الله) پیـــروزی همـــواره ازآنِ ماســــــت.

%image_alt%

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


ثبت نام دبستان پسرانه طاها
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز