یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۹
کواکبیان
 قاطعانه از عارف برای ریاست مجلس دهم حمایت می‌کنیم/ مردم خواهان تغییر و پوست‌اندازی هستند   

منتخب مردم تهران در مجلس دهم گفت: ما مسلما از عارف برای ریاست مجلس دهم حمایت می‌کنیم و تنها یک کاندیدا برای ریاست مجلس دهم در فراکسیون امید وجود دارد که آن هم عارف است.

به گزارش ندای اصفهان ،مصطفی کواکبیان منتخب مردم تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که باز هم بر کاندیداتوری خود برای ریاست مجلس دهم مصمم هستید یا خیر،‌ اظهار داشت: بنده هنوز هم بر این اعتقاد هستم.

وی افزود: هر چند که ما حرف کاندیداتوری ریاست مجلس را زدیم که عارف را نسبت به این موضوع مصمم‌تر کنیم وگرنه همه موضوع را می‌دانستند.

منتخب مردم تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همچنین عنوان کرد: اگر عارف بخواهد از کاندیداتوری ریاست مجلس انصراف دهم مجدد اعلام می‌کنم برای کاندیداتوری ریاست مجلس آماده هستم. هر چند که می‌دانم که انصراف نخواهد داد. عارف قطعا در این‌زمینه می‌ایستد و ما هم قاطعانه از وی حمایت می‌کنیم.

کواکبیان با بیان ارزیابی خود از ریاست مجلس دهم‌، تصریح کرد: ما معتقد به نگاه مردم هستیم؛ مردم از ما تغییر، پوست‌اندازی و خانه‌تکانی جدید می‌خواهند. در واقع اینها حرف‌هایی است که ما شعار دادیم و از مردم رای گرفتیم لذا باید به آنها عمل کنیم.

وی در خاتمه گفت‌: ما مسلما از عارف برای ریاست مجلس دهم حمایت می‌کنیم و تنها یک کاندیدا برای ریاست مجلس دهم در فراکسیون امید وجود دارد که آن هم عارف است؛ البته اگر ایشان اگر بخواهد کنار برود بنده قطعا نامزد ریاست مجلس می‌شوم.

انتهای پیام/

 

منبع: فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق