جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۸
بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس خطاب به روحانی:
 برای لاپوشانی اقدامات ناموفق اقتصادی‌تان به مسائل حاشیه‌ای نپردازید   

بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در بیانیه‌ای خطاب به رئیس جمهور اعلام کرد: برای لاپوشانی اقدامات ناموفق اقتصادی‌تان به مسائل حاشیه‌ای نپردازید چراکه شما مجری و پاسدار قانون اساسی و نظام جمهوری اسلامی هستید.

به گزارش ندای اصفهان ،بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: شما سوگند یاد کردید که پاسدار نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی باشید حال برای لاپوشانی اقدامات ناموفق اقتصادی‌تان به مسائل حاشیه‌ای نپردازید و طبق قانون اساسی عمل کنید.

در ابتدای این بیانیه آمده است:با توجه به اشراف مقام معظم رهبری بر مسائل کشور معظم له به انحا مختلف رهنمودها و توصیه‌هایی به دولتمردان می‌کنند که انتظار می‌رود دولت کارگروه‌هایی برای تحقق و اجرای منویات رهبری، شناخت و بررسی نقاط ضعف و قوت، تبیین راهکارها و تبدیل تهدیدها به فرصت‌ها تشکیل دهد.

این تشکل دانشجویی اضافه کرد: لکن سخنان و عملکرد جنابعالی نشان می‌دهد بیش از آنکه از سخنان مقام معظم رهبری خط گرفته باشید ،سخنان‌تان در راستای طفره رفتن از اجرای منویات معظم له بوده است. از آنجایی که حضرتعالی خود را یک حقوقدان می‌دانید از شما می‌خواهیم برخی اصول قانون اساسی را مرور کنید، سوگندی را که در آغاز ریاست جمهوری یاد کرده‌اید به یاد بیاورید.

بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس تصریح کرد: همانگونه که می‌بینید سوگند یاد کرده‌اید پاسدار مذهب رسمی کشور، نظام جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی باشید اما در عمل می‌بینیم علی‌رغم آنکه در ظاهر، خود را به این مبانی پایبند نشان می‌دهید اما جور دیگری عمل می‌کنید. آیا واقعا پاسدار نظام جمهوری اسلامی هستید؟ آیا واقعا به اصول قانون اساسی عمل کرده‌اید؟ آیا تمام تلاش خود را در راه ترویج دین و اخلاق بکار بسته اید؟ آیا از حق پشتیبانی نموده‌اید؟ آیا در راستای استقلال سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور عمل کرده‌اید؟

این تشکل دانشجویی در ادامه تصریح کرد: بدانید اگر این اقدامات شما فرار به جلو و لاپوشانی ناموفق بودن دولتتان در امور اقتصادی و سایر امور است سخت اشتباه می‌کنید زیرا مردم با خون و گوشت خود، ناموفق بودن اقدامات اقتصادیتان را لمس می‌کنند.

در ادامه این بیانیه خطاب به روحانی با تأکید بر اینکه برای لاپوشانی اقدامات ناموفق اقتصادی‌تان به مسائل حاشیه‌ای نپردازید، آمده است: اما اگر هدف دیگری دارید بدانید تاریخ نظاره گر اقدامات شماست. به یاد بیاورید جمله ای که بیان کردید که «فراموش نکنم آنچه بر پیشینیان رفته است». پس آنان که با راه حق در ستیز بودند را به یاد بیاورید و پند بگیرید.

این تشکل دانشجویی اعلام کرد: به نظر می رسد مشاورین شما آنچنان شما را احاطه کرده‌اند که از دیدن حقایق عاجز مانده اید، کمی از پیله‌ای که اطراف خود تنیده‌اید خارج شوید و واقعیت‌های جامعه را آنگونه که هست ببینید، نه آنگونه که به شما نشان می دهند.

انتهای پیام/

منبع: فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز