جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۸

خبرگزاری مهر، جامانده از امواج ملت!

پوشش نامناسب خبرگزاری مهر اصفهان در اخبار تشییع شهدای غواص

درحالی که همه توده ها و اقشار مردم شهر شهیدپرور اصفهان خود را برای یک استقبال تاریخی در تشییع ده ها تن از شهدای گمنام و شهدای غواص گردان یونس آماده می کنند، اما خبرگزاری مهر اصفهان گویی در دنیای دیگری زیست می کند... (تصاویر)

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، درحالی که عصر روز دوشنبه مورخ 19 مردادماه همه رسانه ها، توده ها و اقشار مختلف مردم شهر شهیدپرور اصفهان خود را برای یک استقبال تاریخی در تشییع ده ها تن از شهدای گمنام و شهدای غواص گردان یونس آماده می کنند، اما خبرگزاری مهر اصفهان گویی در دنیای دیگری زیست می کند! همانطور که در تصاویر زیر می بینید دقیقا کمتر از 20 ساعت مانده به استقبال از این شهدا، در صفحه اصلی خبرگزاری مهر اصفهان حتی یک خبر یا تصویر نیز در ترویج و اهتمام این حماسه بزرگ به چشم نمی خورد.

معلوم نیست این عملکرد غیرحرفه ای از کجا حاصل شده است که در نگاه خبرگزاری مهر دعوت از مردم اصفهان به همراه سطل و تور! برای نجات ماهی های زاینده رود مهمتر از مهمترین اتفاقات خبری در این شهر شده است! (اینجا را بخوانید و قضاوت کنید).

خبرگزاری مهر اصفهان

خبرگزاری مهر اصفهان

خبرگزاری مهر اصفهان

گفتنی است سابقه چنین رفتارهای غیر ارزشی به کرات توسط خبرگزاری مهر مشاهده شده است و ضمن ابراز تأسف، از خبرگزاری مهر به عنوان یکی از خبرگزاری های اصلی کشور و وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی انتظار می رود تکلیف خود را روشن کند و نظارت دقیق تری داشته باشد.

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

  1. محمد گفت:

    خدا را شکر شهر ما هم یک رجانیوز پیدا کرد

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715