جمعه ۰۳ آذر ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگی
چاپ خبر
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۴
نویسنده اصفهانی
 گردآوری احادیث ائمه(ع) و بیانات رهبر انقلاب پیرامون عفاف در کتاب “زن‌ها گل‌اند”   

کتاب "زن‌ها گل‌اند" با گردآوری احادیث ائمه اطهار(ع) و بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با حیا، عفاف و غیرت توسط یک نویسنده اصفهانی به چاپ رسید.

به گزارش ندای اصفهان ،محمد مزروعی با اشاره به اثر مکتوب خود به نام “زن‌ها گل‌اند” اظهار داشت: کتاب “زن‌ها گل‌اند” مجموعه احادیث ائمه اطهار و بیانات مقام معظم رهبری است که در رابطه با حیا، عفاف و غیرت گردآوری شده است.

وی افزود: این کتاب توسط بنده و علیرضا قاسمی با همکاری ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر منطقه ۷ اصفهان با تیراژ ۵ هزار نسخه توسط انتشارات پیمان دانش به چاپ رسیده است.

این نویسنده اصفهانی با اشاره به هدف از گردآوری  و چاپ این کتاب بیان کرد: در اجرای طرح‌های تذکر لسانی امر به معروف و نهی از منکر و در مواجهه با برخی موارد مانند بدپوششی و عدم رعایت موازین حیا و عفاف، به‌جای تذکر مستقیم به دنبال راه دیگری بودیم،  راهی که مخاطب احساس کند آمربه معروف خیرخواه اوست تا پذیرای تذکر باشد.

وی گفت: همچنین به دنبال این بودیم که بتوانیم پیام را در قالب یک هدیه انتقال دهیم و با ایجاد یک بینش و تشویق به تأمل و تفکر در این زمینه انگیزه‌های مخاطب را در رعایت حریم‌های عفاف و حیا زیاد کنیم، علاوه بر این همراه با برخورد صحیح و اسلامی خاطره‌ای خوش از یک تذکر کلامی به یادگار بگذاریم.

مزروعی با بیان اینکه تدوین کتاب “زن‌ها گل‌اند” یک کار مردمی در ستاد امر به معروف و نهی از منکر منطقه ۷ اصفهان است، گفت: امکان توزیع رایگان این کتاب در جریان اجرای طرح‌های تذکر لسانی در سطح شهر اصفهان وجود دارد.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری چشمه سار
پایگاه خبری چشمه سار
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق