شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگی
چاپ خبر
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۴
نویسنده اصفهانی
 گردآوری احادیث ائمه(ع) و بیانات رهبر انقلاب پیرامون عفاف در کتاب “زن‌ها گل‌اند”   

کتاب "زن‌ها گل‌اند" با گردآوری احادیث ائمه اطهار(ع) و بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با حیا، عفاف و غیرت توسط یک نویسنده اصفهانی به چاپ رسید.

به گزارش ندای اصفهان ،محمد مزروعی با اشاره به اثر مکتوب خود به نام “زن‌ها گل‌اند” اظهار داشت: کتاب “زن‌ها گل‌اند” مجموعه احادیث ائمه اطهار و بیانات مقام معظم رهبری است که در رابطه با حیا، عفاف و غیرت گردآوری شده است.

وی افزود: این کتاب توسط بنده و علیرضا قاسمی با همکاری ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر منطقه ۷ اصفهان با تیراژ ۵ هزار نسخه توسط انتشارات پیمان دانش به چاپ رسیده است.

این نویسنده اصفهانی با اشاره به هدف از گردآوری  و چاپ این کتاب بیان کرد: در اجرای طرح‌های تذکر لسانی امر به معروف و نهی از منکر و در مواجهه با برخی موارد مانند بدپوششی و عدم رعایت موازین حیا و عفاف، به‌جای تذکر مستقیم به دنبال راه دیگری بودیم،  راهی که مخاطب احساس کند آمربه معروف خیرخواه اوست تا پذیرای تذکر باشد.

وی گفت: همچنین به دنبال این بودیم که بتوانیم پیام را در قالب یک هدیه انتقال دهیم و با ایجاد یک بینش و تشویق به تأمل و تفکر در این زمینه انگیزه‌های مخاطب را در رعایت حریم‌های عفاف و حیا زیاد کنیم، علاوه بر این همراه با برخورد صحیح و اسلامی خاطره‌ای خوش از یک تذکر کلامی به یادگار بگذاریم.

مزروعی با بیان اینکه تدوین کتاب “زن‌ها گل‌اند” یک کار مردمی در ستاد امر به معروف و نهی از منکر منطقه ۷ اصفهان است، گفت: امکان توزیع رایگان این کتاب در جریان اجرای طرح‌های تذکر لسانی در سطح شهر اصفهان وجود دارد.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق