پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۱
انتخابات مجس
 نتایج شمارش اولیه آرای دور دوم انتخابات مجلس دهم+جدول تفکیکی و گرایش سیاسی   

نتایج دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۵۵ حوزه انتخابیه ۱۲۱ شهر برای مشخص شدن ۶۸ کرسی مجلس در جدول زیر به تفکیک مشخص شده است.

به گزارش ندای اصفهان، دور اول دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۷ اسفندماه سال گذشته در سراسر کشور برگزار شد، که از ۲۰۷ حوزه انتخابیه ۵۵ حوزه انتخابیه به دور دوم کشیده شد.

ردیف   استان آذربایجان شرقی
۱ حوزه انتخابیه تبریز  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محمد حسین فرهنگی اصولگرا منتخب
علیرضا منادی مستقل بازماند
محمد اسماعیل سعیدی اصولگرا منتخب
محمدرضا میرتاج‌الدینی اصولگرا بازماند
عباس عباس‌زاده اصلاح‌طلب بازماند
شهاب‌الدین بی‌مقدار اصلاح‌طلب منتخب
زهرا ساعی اصلاح‌طلب منتخب
میرعلی اصغر موسوی اصلاح‌طلب بازماند
۲ حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محمدعلی حسین‌زاده اصولگرا

منتخب

۵۰۹۸۰

مهدی دواتگری مستقل بازماند
۳ حوزه انتخابیه اهر و هریس نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
مهدی حسینیان اصولگرا بازماند

بیت‌الله عبدالهی

اصلاح‌طلب

منتخب

۶۳۵۹۶

۴ حوزه انتخابیه مرند و جلفا نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محمد حسن‌نژاد اصولگرا

منتخب

۶۰۰۵۵

کریم شافعی اصلاح‌طلب بازماند
۵ حوزه انتخابیه شبستر نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
علی علیلو اصولگرا بازماند
معصومه آقاپور علی‌شاهی اصلاح‌طلب

منتخب

۲۴۹۵۲

۶ حوزه انتخابیه سراب نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
یوسف داوودی مستقل

منتخب

۳۱۱۵۸

مجید نصیر پور

اصلاح‌طلب بازماند

در استان آذربایجان شرقی، ۷ اصولگرا، ۸ اصلاح‌طلب و دو مستقل به رقابت با هم پرداختند.

ردیف   استان آذربایجان غربی
۱ حوزه انتخابیه ارومیه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
روح‌الله حضرت‌‌پور مستقل منتخب
حاکم ممکان مستقل بازماند
سید هادی بهادری اصلاح‌طلب منتخب
مجید دودکانلوی میلان اصلاح‌طلب بازماند
۲ حوزه انتخابیه ماکو و چالداران  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محرم اکبرزاده
عین‌الله شریف پور اصلاح‌طلب
۳ حوزه انتخابیه میاندوآب، تکاب و شاهین دژ نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
مهدی عیسی‌زاده اصولگرا بازماند
جهانبخش محبی‌نیا اصولگرا منتخب
محمد میرزایی اصلاح‌طلب بازماند
همایون هاشمی اصلاح‌طلب منتخب
۴ حوزه انتخابیه سلماس نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
رسول جلایرسرنقی اصولگرا بازماند
شهروز برزگر کاشانی اصلاح‌طلب

منتخب

۳۹۸۰۹

۳ اصلاح‌طلب، ۳ اصولگرا و ۲ مستقل در استان آذربایجان غربی و در سه حوزه انتخابیه با هم رقابت کردند.

ردیف   استان اردبیل
۱ حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، سرعین و نیر  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سیدکاظم موسوی اصولگرا بازماند
محمد فیضی‌زنگیر اصلاح‌طلب منتخب
۲ حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
ایرج بیگدلو اصولگرا بازماند
شکور پورحسین شقلان اصلاح‌طلب

منتخب

۵۲۷۳۱

۲ اصلاح‌طلب و ۲ اصولگرا نیز در استان اردبیل برای ۲ کرسی به رقابت با هم پرداختند.

ردیف   استان اصفهان
۱ حوزه انتخابیه شهرضا  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محمدرضا آقائی اصولگرا بازماند

سمیه محمودی

مستقل

منتخب

۲۸۹۰۵

۲ حوزه انتخابیه سمیرم  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
بهروز جعفری اصولگرا بازماند
اصغر سلیمی مستقل

منتخب

۱۶۳۵۷

در ۲ حوزه انتخابیه استان اصفهان ۲ مستقل رقابت کردند.

ردیف   استان ایلام
۱ حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، مهران، سیروان و چرداول  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
لطیف صادقی اصولگرا بازماند
سلام امینی مستقل

منتخب

۶۱۳۳۸

سارا فلاحی مستقل بازماند
جلال میرزایی اصلاح‌طلب

منتخب

۶۲۲۳۱

۲ حوزه انتخابیه دهلران، آبدانان، دره‌شهر و بدره  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
علی‌محمد احمدی اعتدال بازماند
شادمهر کاظم‌زاده اصولگرا

منتخب

۵۱۶۰۴

در استان ایلام ۲ نامزد اصولگرا، ۱ اصلاح‌طلب، ۲ نامزد مستقل و ۱ نامزد اعتدال‌گرا به میدان رقابت وارد شدند.

ردیف   استان تهران
۱ حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سید احمد رسولی‌نژاد اصواگرا بازماند
قاسم میرزایی نیکو اصلاح‌طلب

منتخب

۲۰۶۵۹

۲ حوزه انتخابیه شهریار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
حسین گروسی اعتدال بازماند

محمد محمودی‌

شاه‌نشین

اصلاح‌طلب

منتخب

۸۱۸۲۶

۳ حوزه انتخابیه رباط کریم نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
حسن نوروزی اصولگرا

منتخب

۵۴۵۲۱

ابراهیم نکو اعتدال بازماند

۲ اصولگرا، ۲ اصلاح‌طلب و ۲ اعتدال‌گرا نیز در استان تهران وارد رقابت با هم شدند.

ردیف   استان چهار محال و بختیاری
۱ حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
قدرت‌الله حمزه شلمزاری اصولگرا بازماند
علی کاظمی باباحیدری اصلاح‌طلب منتخب
۲ حوزه انتخابیه بروجن  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
خدیجه ربیعی فرادنبه مستقل

منتخب

۲۲۲۷۵

علی نادری فرد مستقل بازماند

در استان چهار محال و بختیاری، ۲ کاندیدا مستقل، ۱ کاندیدا اصلاح‌طلب و ۱ کاندیدا اصولگرا با هم به رقابت پرداختند.

ردیف   استان خراسان رضوی
۱ حوزه انتخابیه تربت حیدریه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
ابوالقاسم خسروی اصولگرا بازماند
سعید باستانی اصولگرا منتخب

در استان خراسان رضوی ۱ اصولگرا و ۱ نامزد اعتدال‌گرا برای کسب ۱ کرسی انتخابیه وارد رقابت با هم شدند.

ردیف   استان خوزستان
۱ حوزه انتخابیه

اهواز،باوی،‌

حمیدیه، کارون

 نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سیدشریف حسینی اصولگرا بازماند
شبیب جویری اصولگرا بازماند
شکرخدا موسوی اصولگرا بازماند
علی ساری اصلاح‌طلب

منتخب

۱۱۳۳۵۱

جواد کاظم‌نسب

اصلاح‌طلب

منتخب

۱۲۵۱۹۸

همایون یوسفی اعتدال منتخب
۲ حوزه انتخابیه ماهشهر، امیدیه و هندیجان  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
حبیب آقاجری اصولگرا بازماند
علی‌گلمرادی مستقل

منتخب

۶۰۱۳۳

۳ حوزه انتخابیه

 مسجد سلیمان،لالی،

هفتگل و اندیکا

نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
علیرضا ورناصری اصولگرا بازماند
علی عسگر ظاهری عبده‌وند مستقل

منتخب

۴۵۵۲۲

۴ حوزه انتخابیه  آبادان نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سید محمد مولوی اصولگرا بازماند
غلامرضا شرفی اصولگرا

منتخب

۲۱۱۰۰

۵ حوزه انتخابیه ایذه و باغملک نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سیدهادی طباطبایی مستقل بازماند
هدایت‌الله خادمی مستقل منتخب
۶ حوزه انتخابیه بهبهان نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
حبیب‌الله کشت‌زر اصولگرا

منتخب

۴۴۳۹۳

محمودرضا ضرغامی اصلاح‌طلب بازماند

در استان خوزستان، ۸ اصولگرا، ۳ اصلاح‌طلب، ۴ مستقل و ۱ اعتدال‌گرا با هم رقابت کردند.

ردیف   استان زنجان
۱ حوزه انتخابیه زنجان و طارم  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
فریدون احمدی اصولگرا منتخب
علی وقف‌چی اصولگرا منتخب
سیدافضل موسوی اصلاح‌طلب بازماند
کریم ‌خان محمدی اصلاح‌طلب بازماند
۲ حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره و سلطانیه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محمدرضا خالمحمدی خرمی اصولگرا بازماند
محمد عزیزی اصولگرا

منتخب

۳۷۶۹۳

۳ حوزه انتخابیه خدابنده نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سیدالبرز حسینی اصولگرا بازماند
احمد بیگدلی اصلاح‌طلب منتخب

۵ نامزد اصولگرا، ۳ نامزد اصلاح‌طلب در استان زنجان وارد میدان رقابت شدند.

ردیف   استان فارس
۱ حوزه انتخابیه نیریز و استهبان  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
فرهاد طهماسبی اصولگرا منتخب
اصغر مسعودی مستقل بازماند
۲ حوزه انتخابیه شیراز  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
جعفر قادری اصولگرا بازماند
علی‌ اکبری اصلاح‌طلب منتخب
۳ حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محمدجواد عسگری اصولگرا بازماند
رضا انصاری اصلاح‌طلب منتخب
۴ حوزه انتخابیه نورآباد و ممسنی نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
 عبدالرضا مرادی اصولگرا بازماند
مسعود گودرزی اصلاح‌طلب منتخب

در استان فارس ۴ اصولگرا و ۴ اصلاح‌طلب با هم به رقابت پرداختند.

ردیف   استان کردستان
۱ حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
منصور مرادی مستقل

منتخب

۲۸۱۳۸

امید کریمیان اصلاح‌طلب بازماند
۲ حوزه انتخابیه سنندج، دیوان دره و کامیاران  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سیداحسن علوی مستقل منتخب
سالار مردای اصلاح‌طلب بازماند

در استان کردستان ۲ اصلاح‌طلب و ۲ مستقل برای کسب ۲ کرسی مجلس خود را در معرض رای مردم قرار دادند.

ردیف   استان کرمانشاه
۱ حوزه انتخابیه کرمانشاه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
احمد صفری اعتدال

منتخب

۷۴۳۰۴

سید سعید حیدری طیب اصلاح‌طلب بازماند
۲ حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سیدجواد حسینی‌کیا اصولگرا

منتخب

۱۴۷۸۵

محمد عمادی رستگار اصلاح‌طلب بازماند

۲ اصلاح‌طلب، ۱ اصولگرا و ۱ اعتدال‌گرا در استان کرمانشاه رقابت کردند.

ردیف   استان گلستان
۱ حوزه انتخابیه

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

 نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
رحمت‌الله جلالی اصولگرا بازماند
رامین نورقلی‌پور اصلاح‌طلب منتخب
۲ حوزه انتخابیه مینودشت و کلاله  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سیدنجیب حسینی اصولگرا بازمانده
شهرام کوسه‌غراوی مستقل منتخب
۳ حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سید علی طاهری اصولگرا بازماند

عبدالغفور امان‌زاده

مستقل بازماند
نورمحمد تربتی نژاد اصلاح‌طلب منتخب
نبی هزار جریبی اصلاح‌طلب منتخب

در استان گلستان و در سه حوزه انتخابیه نیز ۳ نامزد اصولگرا، ۳ نامزد اصلاح‌طلب و ۲ نامزد مستقل در دومین دور رقابت‌های مجلس دهم حضور داشتند.

ردیف   استان گیلان
۱ حوزه انتخابیه رودبار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
صمد مرعشی اصولگرا بازماند
منوچهر جمالی سوسفی اصلاح‌طلب

منتخب

۲۸۳۷۰

۲ حوزه انتخابیه رشت  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
جبار کوچکی‌نژاد اصولگرا

 منتخب

۵۴۲۳۱

سید ولی الله عظمتی مستقل بازماند
سید علی آقازاده داوساری اصولگرا بازماند
محمد صادق حسنی‌جوریابی اصلاح‌طلب

منتخب

۵۰۴۳۶

در استان گیلان ۳ اصولگرا، ۲ اصلاح‌طلب و ۱ مستقل با هم رقابت کردند.

ردیف   استان لرستان
۱ حوزه انتخابیه خرم‌آباد  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محمدرضا ملک‌شاهی‌راد اصولگرا منتخب
اعظم محمدی‌نیا مستقل بازماند
مرتضی محمودوند اصلاح‌طلب بازماند
صید محمد بیرانوندی اصلاح‌طلب منتخب
۲ حوزه انتخابیه درود و ازنا  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
حسین گودرزی اصولگرا بازماند
مجید کیان‌‌پور مستقل منتخب
۳ حوزه انتخابیه بروجرد نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
علاءالدین بروجردی اصولگرا منتخب
هادی مقدسی مستقل بازماند
عباس گودرزی اصولگرا منتخب
فاطمه مقصودی اصلاح‌طلب بازماند

در استان لرستان ۴ اصولگرا، ۳ اصلاح‌طلب و ۴ مستقل وراد میدان رقابت شدند.

ردیف   استان مازندران
۱ حوزه انتخابیه بابل  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
حسین نیازآذری مستقل منتخب
همت‌الله طاهرنژادلداری مستقل بازماند
۲ حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه و جویبار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
کمال علیپور اصولگرا بازماند
سید علی ادیانی‌راد اصولگرا

منتخب

۵۱۲۲۲

۲ اصولگرا و ۲ مستقل در استان مازندران با هم به رقابت پرداختند.

ردیف   استان مرکزی
۱ حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محمدحسن آصفری اصولگرا بازماند
سیدمهدی مقدسی اصلاح‌طلب منتخب
۲ حوزه انتخابیه شازند  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
صاحبعلی غفاری اصولگرا بازماند
علی ابراهیمی اصلاح‌طلب

منتخب

۲۳۵۳۶

۳ حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
شهلا میرگلوبیات اصولگرا بازماند
محمدرضا منصوری اصلاح‌طلب منتخب

در استان اراک نیز ۳ اصولگرا، ۳ اصلاح‌طلب در دومین دور رقابت‌های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

ردیف   استان هرمزگان
۱ حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک، پارسیان  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
احمد جباری اصولگرا بازماند
خالد زمزم‌‌نژاد اصلاح‌طلب

منتخب

۶۰۷۵۹

۱ اصلاح‌طلب و ۱ اصولگرا نیز برای ۱ کرسی باقی‌مانده از استان هرمزگان در مجلس دهم رقابت کردند.

ردیف   استان همدان
۱ حوزه انتخابیه رزن  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
عطاالله سلطانی صبور اصولگرا بازماند
حسن لطفی اصلاح‌طلب

منتخب

۲۵۳۲۴

۲ حوزه انتخابیه ملایر  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
احد آزادی‌خواه اصولگرا

منتخب

۳۴۳۱۳

علیرضا امامی اصلاح‌طلب بازماند

در ۲ حوزه باقیمانده استان همدان ۲ اصولگرا و دو اصلاح‌طلب با هم رقابت کردند.

ردیف   استان یزد
۱ حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محمد رضا بابایی اصولگرا بازماند
محمد رضا صباغیان اصلاح‌طلب

منتخب

۴۲۱۵۹

در استان یزد نیز ۱ اصولگرا و ۱ اصلاح‌طلب به رقابت با هم پرداختند.

منبع: فارس

برچسب‌ها: , , , ,

FacebookTwitterGoogle+TelegramWhatsAppLineYahoo MessengerLinkedInPinterestTumblr

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


میدان نیوز
میدان نیوز
حوزه و روحانیت
حوزه و روحانیت
جوان انقلابی
جوان انقلابی
انقلابی شدن
انقلابی شدن
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق