شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۹
اعتراض مردم لرستان به حضور فائزه هاشمی؛
 روایت همسر “شهید مدافع حرم” از حمله و فحاشی طرفداران و محافظان فائزه هاشمی به وی+عکس   

همسر شهید مدافع حرم گفت: در همایش روز گذشته وقتی قصد سئوال از فائزه هاشمی را داشتم محافظان و طرفداران وی به من حمله کرد و گرفتند که من را به بیرون پرت کنند و زشت‌ترین دشنام‌ها را به ما دادند

به گزارش ندای اصفهان ، خانم احمدی‌زاده در یادواره شهدای مدافع حرم گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید هادی کجباف و سردار ماشاء الله شمسه که شامگاه سه شنبه توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد اظهار داشت: واقعیت امر این است که فائزه هاشمی چرا باید با امنیت وارد خرم آباد شود؟ چرا باید استاندار شما امنیت این زن فتنه‌گر را تامین کند که بیاید با آزادی برای خود سخنرانی کند. چرا نیروی انتظامی باید از این زن دفاع کند و اسپری فلفل به چشم بچه‌های انقلابی بپاشد.

وی با بیان اینکه ما امروز می‌بینیم که بیت‌المال را در جایی که نباید مصرف شود مصرف می‌کنند و این داغ بیشتر ازداغ شهیدان ما است، افزود: من زمانی که وارد شهر خرم‌آباد شدم یک صحنه غم انگیزی را دیدم که دلم نمی‌خواهد شما را مطلع نکنم.

چرا سران فتنه در امنیت مسولان وارد استان لرستان شدند؟

همسر شهید کجباف گفت: وقتی شنیدم که یکی از فتنه گران وارد این شهر شده بسیار ناراحت شدم. همه می‌دانیم که سرمنشاء فتنه ۸۸ کجا بود دست همین آمریکا و صهیونیسم در کار بود برنامه‌ها هم در هم آنجا تنظیم می‌شد و کمک‌ها هم از آنجا صورت می‌گرفت در واقع همه فتنه ‌ها را که در کشور کردند زیر نظر آمریکا و صهیونیست‌ها بود.

وی عنوان کرد: به هیئت‌های عاشورا حمله کردند، جوانان ما را زدند و کشتند و به مراکز بیت‌المال حمله کردند و با این‌ها کارنامه فتنه گران سیاه است. همه می‌دانند که فتنه گران چه جنایت‌ها و چه توطئه‌هایی کردند ولی یکی ازاین زنان فتنه گر در سایه امنیتی که برای او تامین شد وارد شهر خرم آباد شد.

همسر شهید مدافع حرم گفت: من همسر شهید هستم. شهیدان ما مصلحت طلب نبودند اگر شهیدان ما مصلحت طلب بودند کشته نمی‌شدند و جای خود نشسته بودند و مصلحت را رعایت می‌کردند و در حقیقت جان، مال و خانواده خودشان را حفظ کرده بودند؛ ولی ما نه مصلحت را رعایت می‌کنیم و نه در لفافه سخن می‌گوییم واقعیت امر این است که فائزه هاشمی چرا باید با امنیت وارد خرم آباد شود؟ چرا باید با بچه‌های انقلابی برخورد تند شود؟

حمله محافظان فائزه هاشمی به همسر شهید مدافع حرم

احمدی زاده بیان کرد: اگر جنگی در کشور باشد همین بچه‌ها وارد عمل می شوند و جلوی دشمن را می‌گیرند نه اینهایی که سالهاست ثروت این مملکت را خوردند و برای خود پادشاهی کردند اینها چه می‌خواهند جز اینکه می‌خواهند ما برده آمریکا باشیم و خودشان هم پادشاهی کنند و ثروت‌های ما را به دست دشمن دهند.

وی اظهار داشت: وقتی متوجه حضور فائزه هاشمی شدم به محلی که این زن فتنه گر حضور داشت رفتم و به هر شکلی که بود رفتم و در کنارش قرار گرفتم. رفتم و گفتم اجازه دهید که من یک سوال از شما بپرسم من خیلی مودبانه جلو رفتم و خیلی با احترام حتی به او سلام هم کردم.

همسر شهید مدافع حرم افزود: گفتم اجازه بده که من یک سوال ازشما بپرسم سه بار این را گفتم که برگشت و به من گفت صبر کن بعد محافظینش به سمت من هجوم آوردند و گرفتند که من را به بیرون پرت کنند. منطق اینها بی‌ادبی، فحش، زدن و بی حرمتی است. گفتم من از این خانم سوالی دارم می خواهم از این خانم سوالی کنم ولی بعد از اینکه حرفش تمام شد صورتش را برگرداند و محل نگذاشت و رفت.

خواستم بپرسم خانم هاشمی شما و خانواده ات از مردم چی می خواهید؟

احمدی زاده بیان کرد: من می‌خواستم سوال بپرسم که شما و خانواده‌تان از جان این ملت چه می‌خواهید؟ ما کشته و مجروح دادیم ما ۳۵ سال است که خون دل می‌خوریم شما چه کردید شما حکومت کردید، خوردید و بردید، تفریح کردید چه کردید برای این ملت ولی ظرفیت این را نداشت که بایستد که من چه به او می‌گویم و بعد از آن من میکروفن را از کسی که میکروفن در دستش بود گرفتم و گفتم که بنده همسر شهید مدافع حرم هستم ولی او یکباره با بی‌احترامی میکروفن را از دست من گرفت.

وی اظهار داشت: وقتی یک زن شهید مدافع حرم که برای استقلال، عزت، امنیت و اسلام دارد دفاع می‌کند نتواند حرفش را بزند و میکروفن را از دست او می‌گیرند و یک زن فتنه‌گر را اجازه می‌دهند که سخن بگوید باید ما عزا بگیریم.

فحاشی طرفداران هاشمی به همسرشهید مدافع حرم

همسر شهید مدافع حرم گفت: در هر حال وقتی‌که میکروفن را از من گرفتند طرفداران خانم هاشمی خواستند که ما را بزنند و زشت‌ترین دشنام‌ها را به ما دادند. اینها این چنین هستند و البته همه کارنامه آنها را در تهران و برخی شهرها دیدند. نگذارید که اینها به اهدافشان برسند چون اینها در پشت پرده مزدور دشمنانی هستند که خون بچه‌های ما ریختند بیایید به خود آییم و حقایق را بهتر متوجه شویم.

احمدی‌زاده در بخش دیگری از سخنانش داعش را زائیده دست آمریکا و اسرائیل دانست و بیان کرد: در حالی که رزمندگان مدافع حرم در سوریه در حال نبرد با آمریکا و اسرائیل هستند ولی صد افسوس که در کشور خودمان عده‌ای مرفه بی‌درد و عده‌ای که هیچ زحمتی برای این کشور نکشیدند و هیچ ارزشی برای بیت‌المال قائل نشدند و بیت‌المال را به نفع خود بالا کشیدند امروز دوباره سر برآوردند و خود را طلب کار از این ملت می‌دانند.

تا زنده هستیم اجازه نخواهیم داد که پای آمریکا به این کشور باز شود

وی افزود: متاسفانه این دشمن قداری که به هیچ قانونی پایبند نیست و به انسانیت و بشریت هیچ اعتقادی ندارد و دستش در همه جای این کره زمین به جنایت آلوده است متاسفانه در کشور ما بعضی طرفدار ارتباط با این دشمن هستند. و این در حالی است که برخی از بچه‌های ما در سوریه با این دشمن در حال جنگیدن هستند و بدن‌های آنها پاره پاره می‌شود و برخی پیکرها که اصلا برنگشتند.

همسر شهید مدافع حرم تصریح کرد: یکی از رزمندگان ما زنده به دست تروریست‌ها افتاد من نام شهید را نمی‌آورم که خانواده اش متوجه نشود می‌خواهم بگویم که تروریست‌ها زنده زنده چشم‌های این رزمنده را درآوردند و در دیگ آب جوش او را پختند و از این قبیل جنایت‌ها کردند.

احمدی زاده اظهار داشت: تا زنده هستیم اجازه نخواهیم داد که پای آمریکا به این کشور باز شود. شعار مرگ بر آمریکا شعار همیشگی ملت ایران است و همیشه مرگ بر آمریکا خواهد بود.

اعتراض گسترده مردم لرستان به حضور فائزه هاشمی/ تجمع مردم مقابل استانداری

جمعی کثیری از مردم خرم‌آباد از بدو ورود فائزه هاشمی رفسنجانی به استان لرستان معترض بوده و با ساعت‌ها تجمع مقابل استانداری لرستان خواستار پاسخگویی مسئولان به این دعوت شدند.

با به دور دوم کشیده شدن انتخابات در چند شهرستان لرستان به‌ ویژه حوزه انتخابیه خرم‌آباد بازار تبلیغات انتخاباتی داغ شده و در این میان پای برخی از فتنه گران نیز به استان و شهرستان خرم‌آ‌باد باز شده است.

چند روزی بود زمزمه‌هایی از حضور فائزه هاشمی‌رفسنجانی در شهرستان خرم‌آباد برای حمایت از لیست امید به گوش می‌رسید که در این میان جمع کثیری از مردم از همان ابتدا اعتراض خود را به حضور وی اعلام کردند.

http://nedaesfahan.ir/wp-content/uploads/2016/04/nf00487674-1.jpg

باوجوداینکه چند روزی خبر شنیدن فائزه هاشمی به استان لرستان شنیده شد و خیلی از اعضای شورای تأمین استان مخالف حضور وی به استان بودند اما بالاخره وارد استان شد و از همان لحظه ورود به فرودگاه تا محل برگزاری سخنرانی در سینما ایران، مورد خشم و اعتراض مردم قرار گرفت.

با وجود مخالفت‌های اقشار مختلف مردم  طی روزهای گذشته، بالاخره فائزه هاشمی برای سخنرانی حاضر شد و جمعیت  مردم معترض با سردادن شعارهای “مرگ بر فتنه‌گر”، “مرگ بر ضد ولایت‌فقیه”، “مرگ بر فائزه”، “ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند”و” مفسد اقتصادی حیا کن/ لرستان را رها کن” اعتراض خود را نشان دادند.

مردم  با شعارهای اعتراض‌آمیزی مسئولان ارشد استان را که فردی فتنه‌گر را به استان دعوت کرده‌ محکوم کردند.در پی اعتراضات به وجود آمده درگیری هایی رخ داد و چند‌ نفر از معترضان مجروح شدند.

%image_alt%

امروز بنا بود مراسم حمایت از این کاندیداها با حضور فائزه هاشمی رأس ساعت ۱۷ برگزار شود که با حدود یک ساعت تأخیر با حضور افراد حامی و معترض به حضور وی برگزار شد.

فائزه هاشمی رفسنجانی در میان جمعیتی موافق و مخالف خود در سینما ایران خرم‌آباد ظاهر شد و در حالی به سخنرانی پرداخت که محمد بیرانوندی و حامیانش حاضر به شرکت در این همایش نشد.

%image_alt%

ابتدای خیابان ولی‌عصر خرم‌آباد مملو از جمعیت معترض به حضور سران فتنه بود که شعارهایی مانند مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر ضدولایت‌فقیه و مرگ بر فائزه هاشمی سرمی‌دانند که با برخورد نیروهای امنیتی حاضر در محل روبه‌رو شدند و به دنبال کنترل این افراد و متفرق کردن جمعیت از برخی ابزار از جمله “اسپری” استفاده که سبب آسیب رسیدن به برخی از این جوانان شد.

در سالن سینما نیز جمعیتی متشکل از مرد و زن و پیر و جوان که در میان آن‌ها برخی معاونان ادارات و کارکنان نیز به چشم می‌خورد حضور داشتند.

%image_alt%

فائزه هاشمی رفسنجانی در میان جمعیت در حالی از سینما خارج شد که هنوز جمعیت معترض جلوی درب سینما مشغول سردادن شعارهای خود بودند و شعارنوشته‌هایی با مضمون مرگ بر فتنه‌گر در دست داشتند

http://nedaesfahan.ir/wp-content/uploads/2016/04/nf00487674-3.jpg

مجری برنامه در سالن اعلام کرد که استانداری لرستان میزبان فائزه هاشمی رفسنجانی است و جمعیت معترض نیز پس از پایان مراسم برای نشان دادن اعتراض خود جلوی درب استانداری رفته تا دوباره فریاد اعتراض خود را به گوش این افراد برسانند.

معترضان پس از اعتراض مقابل محل برگزاری سخنرانی فائزه هاشمی برای گرفتن پاسخی از استاندار لرستان که فتنه‌گری را به استان دعوت کرده، ساعت‌ها مقابل استانداری لرستان تجمع کرده به طوری که نماز مغرب و عشاء مقابل استانداری اقامه شد.

چیزی که امروز مشخص بود این بود که مردم معترض خرم آباد کاری به کاندیداها نداشته و اعتراض انها به حضور یک فرد فتنه گر و هتاک به امام و رهبری بود و اینکه مسولان استان این فرد را دعوت کرد به شدت انها را خشمگین کرده بود.

http://nedaesfahan.ir/wp-content/uploads/2016/04/nf00487674-2.jpg

سوال مردم این بود که چرا باید مجری انتخابات یک فردی که سابقه طولانی در هتاکی به انقلاب دارد را به استان دعوت کرده و استان را به آشوب تبدیل کند.آیا هدف از این کار ایجاد دو دستگی در بین مردم و کاندیداها و سرپوشی بر ضعف های مدیران استان در خدمت به مردم بود؟

آیا لازم بود که در میان این همه رجال سیاسی کشور دقیقا یک فرد هتاک به امام و رهبری به استان دعوت شود؟ چرا بعد از مخالفت های شورای تامین استان بازهم این فرد به استان امد؟ چرا …

%image_alt%

البته این اعتراضات در فرودگاه تهران نیز حکایت دیگری داشت و مردم به نحو دیگری نسبت به حضور فائزه هاشمی اعتراض کردند به طوری که امروز به خاطر رسیدن فائزه هاشمی به پرواز ساعت ۱۴:۴۵ دقیقه تهران خرم‌آباد، پرواز حدود ۴۰ دقیقه نگه‌داشته شده بود، معطلی و بداخلاقی تیم پرواز نسبت به مردم جو متشنجی  را به وجود آورده بود.

اعتراض مردم به بی‌اخلاقی تیم پرواز سبب شد تا کادر پرواز مردم را تهدید به اخراج از پرواز تهدید کنند که در نهایت اعتراض یکی از مسافران به وضع پیش آمده منجر به اخراج وی از پرواز شده بود.

انتهای خبر/
منبع: لرستان خبر

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز