شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۸
سجادی
 پاسخ ندادن به نقض برجام دزدی بین‌المللی اموال ملت ایران را رقم زد   

سخنگوی جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری گفت: پاسخ ندادن مسئولان دستگاه دیپلماسی به نقض عهدهای آمریکا بعد از اجرای برجام، دزدی بین‌المللی اموال ملت ایران را رقم زد.

به گزارش ندای اصفهان ،سید کمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری  با اشاره به برداشت دومیلیارد دلاری اموال ایران از سوی آمریکا اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب بارها در سخنان و رهنمودهایشان فرمودند که رژیم آمریکا مستبد و غیرقابل اعتماد است و امروز مشاهده می‌کنیم آن‌ها با سرقت اموال مردم ما بیشتر از گذشته ماهیت خودشان را نشان دادند.

وی برهمین اساس تصریح کرد: متاسفانه در فضای پس از اجرای برجام، مسئولان دستگاه دیپلماسی به نقض عهدهای مکرر آمریکا پاسخی ندادند و این انفعال دزدی بین المللی اموال ملت ایران را رقم زد.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری خاطرنشان کرد: با حرف زدن و محکوم کردن اقدام آمریکایی‌ها اموال ملت ایران بر نمی‌گردد و انتظار ما از شخص رئیس جمهور و مسئولان وزارت امور خارجه این است که فورا پاسخی متناسب و عملی به غارت اموال مردم ما بدهند که اگر کوتاهی در این امر صورت بگیرد گستاخی‌های آمریکایی‌ها ادامه پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق